Auto za veliku obitelj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Otvaram ovu temu jer vidim da ima roditelja s 3 i više djece pa sam htjela zamoliti za pomoć, koji auto imate, jesu li vam stale sve autosjedalice (i recimo stvari za put kad se islo na ljetovanja i slicno)?
    Dakle, nama je treće dijete na putu, imamo 2 klinaca u sjedalicama i psa mjesanca retrivera (i tko zna cega jos) i uskoro necemo svi stati u mazdu koju trenutno imamo. Je li pametnije kupiti još jedan manji auto ili prodati postojeći i nabaviti nešto veliko? Svaka pomoć je dobrodošla…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ford Mondeo karavan!Iza su sjedalica od starije kceri i od bebe!I jos ima mjesta za mene!Muz je isto trazio veci auto,iz istog razloga!A gepek…..Brdo toga stane!Imamo i peseka,ali je ful mali!Sin se vozi naprijed s njom zasad!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja ne vozim pa mi imamo jedan auto!Moji susjedi imaju dva auta i cetvero klinaca!On radi,ona ne,ali joj treba auto tu i tamo!Manje aute imaju!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ja ne vozim pa mi imamo jedan auto!Moji susjedi imaju dva auta i cetvero klinaca!On radi,ona ne,ali joj treba auto tu i tamo!Manje aute imaju!


    Hvala ti na pomoci, mi smo u nedoumici  jer muz ponekad koristi sluzbeni auto, ali u njega ne bi stali ni sad sa psom, a di jos kad nas bude vise 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Justme123

    mamika3

    Ja ne vozim pa mi imamo jedan auto!Moji susjedi imaju dva auta i cetvero klinaca!On radi,ona ne,ali joj treba auto tu i tamo!Manje aute imaju!

    Hvala ti na pomoci, mi smo u nedoumici jer muz ponekad koristi sluzbeni auto, ali u njega ne bi stali ni sad sa psom, a di jos kad nas bude vise 😁


    Hahah…..Onda definitivno morate uzet veci!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.