Anđeli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hope jako mi je žao, drži se, znam da su riječi suvišne, i sama sam to prošla, 14 sati muke u 16 tt. Iza toga još dva spontana, sada možda misliš da ne možeš dalje, ali želja za bebom je jaka i dat će ti snage za dalje. Daj si vremena koliko trebaš da se tijelo i um oporave, a onda kreni sa pretragama polako. Obilježi nas to i više nikada nećemo biti iste osobe kao prije, ali nauči se s time živjeti 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    25tt,bebi srce stalo krajem 22tt. Malo savršeno biće bez mane.. 10 sati poroda da bi mi ga napisali kao pobačaj. Ali evo tek tri godine od toga sam opet trudna. Sad sam 22tt i nekako nisam sretna,ne dozvoljavam si sreću jer se opet bojim razočarenja. Držite se cure,i ta bol nikad ne prolazi.

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Drage cure, znam kroz sto prolazite. Meni je prije pola godine umrla kcer u 36.tjednu trudnoce. Mene je uvijek tjesilo jer sam mislila na to kakav je zivot ona imala. Bila je voljena od mame i tate, uvijek na sigurnom, nije dozivjela nikakvo zlo. Probajte razmisljati na taj nacin. Za mene lako, bila sam tuzna jer su moji planovi propali. Ne znam jeste li vjernice ili ne, nadam se da nece nikoga zasmetati ovo sto pisem. Bog nam nikad ne daje ono sto ne mozemo nositi. Iz nekog razloga je nas odabrao. Dao mi je na poklon moju kcer koju sam nosila 8 mjeseci i uzeo ju je k sebi. Valjda nam treba netko da gore moli za sve nas. Drzite se i pisite o svemu sto osjecate. Meni nikad nije bio problem pricati o tome. I sada uvijek kazem da cekamo drugo dijete. Nemojte to nikako drzati u sebi. Saljem svima veliki zagrljaj 😘👼🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.