6 najčešćih svađa parova koji očekuju bebu i kako ih riješiti

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anne10

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Wow Seasonal greetings to all my friends out there, I am so excited that my broken marriage has been renewed and my husband returned after leaving my two children with another woman, After 8 years of marriage, my husband and I have been in one or another quarrel until he finally left me and moved to Canada to be with another woman. I felt my life was over and my children thought they would never see their father again. I tried to be strong only for the children, but I couldn't control the pain that bothers my heart, my heart was full of sadness and pain because I was really in love with my husband. I think about him every day and every night and I always want him to come back, I was really upset and I needed help so I looked for help online and found a website suggesting that Dr. Igbinovia helped many people get back into the relationship there, Then I felt I should give it a try. I contacted him and he told me what to do and I did it and then he did it for me (Love spell). 28 hours later, my husband really called me and said that I miss him and the kids very much, so amazing! and here is how he returned with much love and joy that same day and apologized for his mistake and the pain he had inflicted on me and the children. Then from that day our marriage was now stronger than before, all thanks to Dr. Igbinovia. He is so powerful and I decided to share my story online that Dr. Igbinovia is a real and powerful spell caster if you need your relationship or your husband has moved with another woman, don't cry anymore, contact this powerful wizard, Here's your contact : email doctorigbinovia93@gmail.com,

  • Anne10

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Wow Sezonski pozdravi svim mojim prijateljima vani, toliko sam uzbuđena da je moj razbijeni brak obnovljen i da se moj muž vratio nakon što je s moje dvoje djece otišao s drugom ženom , Nakon 8 godina braka, moj suprug i ja vodili smo se u jednoj ili drugoj svađi dok me napokon nije napustio i preselio u Kanadu kako bih bio s drugom ženom. Osjetio sam da je  vrati, stvarno sam se uznemirio i potrebna mi je pomoć, pa sam potražio pomoć na mreži i pronašao web stranicu koja sugerira da je dr. Igbinovia pomogla mnogim ljudima da se vratim u odnos tamo, Tada sam osjećao da bih ga trebao pokušati. Kontaktirao sam ga i on mi je rekao što da radim i ja sam to učinio, a onda je za mene napravio (Ljubavnu čaroliju). 28 sati kasnije, suprug me stvarno zvao i rekao da mu jako nedostaju mene i djeca, tako nevjerojatno! i evo kako se tog istog dana vratio s puno ljubavi i radosti i ispričao zbog svoje pogreške i boli koju je nanio meni i djeci. Tada je od tog dana naš brak sada bio jači nego prije, a sve zahvaljujući dr. Igbinoviji. On je tako moćan i odlučio sam podijeliti svoju priču na mreži da je dr. Igbinovia pravi i moćni kaluđer za čaroliju ako vam je potreban vaš odnos ili se suprug preselio s drugom ženom, nemojte više plakati, obratite se ovom moćnom čarobnjaku , Evo vam kontakta: pošaljite e-mail na doctorigbinovia93@gmail.com, možete mu napisati i Whatsapp / Viber +2348144480786 stvari zdravo za gotovo i to će vam oduzeti …….

  • wadoran

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    • My companion is making $77 hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10258 by simply telecommuting with program he uncovered on the web. This is the thing that he does… Give it a shot yourself… Visit Now… https://bit.ly/39JrDqt [bit.ly]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.