ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Lorija opoprosti za sliku s avatara. Nisam skuzila., sliku sam stavila jer se trenutno tako osjecam. 
    Omerta, ja sam za izravan razgovor. Koliko god da je tesko…
    Mi smo imali situaciju.. sestra od krsne kume nase K. je jedno vecer zabrijala na mog muza. 1000 puta mu je rekla da zeli s njim na kavu. Ta zena ima ima propali brak, bebaca iz druge zajednice, ni s tim tipom nije i prolazi problem oko skrbnistva. Moj muz je rekao da ce se sin zvati Ivan po njegovom dedi a ona je na to rekla da mu se zena sigurno nece ljutiti sto ce dijete dob ime po njoj(Ivana).  Da ona nikad nije isla s njim na kave i da je vrijeme da krenu…uz to je stalno sina naslikavala s njim. Mm joj je rekao da nije normalna i da ne ide na kave s dr zenama, da ima zenu s kojom bi isao na kavu i da prestane slikati nj s njenim djetetom. Nju to nije zaustavilo… bili smo kod kumova tada, bili su jos neki njihovi prijatelji, meni je bilo vec glupo i neugodno. O njoj se prica da voli zene…. poslije toga 3tj nismo bili kod kumova a doslovno se vidimo 2-3x tj, pogotovu preko ljeta. 
     Mi smo tu vecer razgovarali o tome i on je rekao da ce reci kumu da joj kaze da ga se okani. Nakon 3tj smo se “slucajno”svi skupa sreli na bazenu. Ja sam rekla kumi da nama smeta to iako ona smatra da je to zezezancija i da zato nismo dolazili. Kumina sKumina je uvjeravala da ona nije lezba. Rekla sam da se mene ne tice njezin izbor i da ljude sudim po tome kakvi su. Mm je poslije rekao da sam pretjerala u objasnjenju. Ja sam na to rekla da je i meni smetalo onu vecer to zivkanje na kavu i nitko se nije zapitao kako je meni. I tu je stalo. Doticna je neko vrijeme bila ljuta na nas ali mi smo ju ignorirali… 
    Iskreno se nadam da ces tu i slicne situacije rijesiti u svoju korist. Sjedni i reci mu da ti to smeta i koliko ti smeta. Objasni mu kako se osjecas i zamoli ga da to rijesi. Mozda se njemu ne cini tako ali objasni da se tako ne ponasa kad si u braku vjencan ili ne… imas svoje gnijezdo, postuj ga i cuvaj od zla😘😘

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Ahh, sex… proslo je vise od mjesec dana…. korizma trajetraj 
    Prvo zbog preklapanja posteljice a sad kad smo dobili zeleno svjetlo…ne znam iskreno. Htjeli bi i ne bi. Al jos je susa…😭😭😭😭😭

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Omerta neces ispasti cudakinja ako mu kazes da ne zelis da se vise druzi s njom. Ja fakat nisam ljubomorna I meni je bad kao i tebi da ne ispadnem cudna tako ‘dramatizirati’, ali bome sam jednom reagirala i rekla odsad nemas kontakt s njom i imala sam pravo. Mala se je zapalila za njega, a bome nije on zlato bio kad se dopisivao s njom. 
    Ja kad se s nekim dopisujem intenzivno znaci da mi je taj privlacan (jos se sjecam dobro ;)). Zenska kad salje neke selfije upucava se, to nije prijateljstvo. Vjeruj imam muske frendove i nikad im tako nesto ne bi poslala. Ne huskam te, ali vidim da ti smeta jer ne bi to spomenula. Imas pravo na to. Da se ri dopisujes s nekim likom pa se jos skupa napijete i da ti dragi kaze ga to smeta jel bi mislila da ti je dragi debil ili bi te bilo sram sto si se upustila u to. Mene ovo drugo pa samim time sam si dozvolila da ja jednom u zivotu kazem, gle ne mozes se vise dopisivati s tom klinkom i bok i pitala da li bi mu smetalo da tak ja. 

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    E i jos jedna stvar. Sumnjam da se danas zene okrenu na peti kad im kazes da imas zenu i dijete. Neke sigurno da, al ne sve, to nikako. Radim posao gdje idem na dosta evenata di se itekako spetljavaju udane i ozenjeni. Sama sam imala ulete ozenjenih. Imala sam i ulete gdje ja kazem, gle imam partnera i gdje mi druga strana odgovori da njemu to ne smeta. Nekad se debila ne mozes rijesiti ni ako kazes da imas dijete, da nisi zainteresiran ili bilo sto. Alkohol je cudo, droga jos vece, a i nisu ljudi danas premoralni. 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    14.10.- C1M4
    14.10.- Lunica
    15.10.- Samojed
    15.10.- lorija
    15.10.- mustra
    15.10.- Tonkica1
    15.10.- Nasty
    17.10.- sofio9
    17.10.- ena10
    18.10.- Lala27
    18.10.- C1M4
    21.10.- mikio
    21.10.- Reserved123
    21.10.- PetraB
    22.10.- Simbalija
    22.10.- Goga_V
    23.10.- Nita9999
    23.10.- piba7
    23.10.- annika
    23.10.- Flower
    24.10.- Thinkpink1
    25.10.- Damnarexx
    25.10.- PetraB
    25.10.- DeeSB
    25.10.- iva4
    28.10.- Sarita15
    29.10.- mrgud_zg
    30.10.- Dalindas
    30.10.- mala.le.90
    30.10.- valentina
    30.10.- kl1v
    31.10.- Tockica37
    31.10.- DeeDee
    31.10.- Angie1205
    31.10.- Red Fox
    04.11.- C1M4
    07.11.- Tonkica1
    12.11.- MaRe
    13.11.- LoBi

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutrooooo. Sretno danas 🌸
    Kliv ma kakva isprika,nisam ih ja pravila 😁 sve 5.
    Pade mi na pamet gdje nam je Zoe, kakvo je stanje u nje?! Javi seee…
    Ugodan dan curke!

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno na pregledima!🌸
    Omerta dalo bi se analizirati na dugo  i na široko tvoji odgovori, a i ponašanje  tvog muža… svaka  zena zaslužuje postovanje od svog partnera, posebno  onog s kim ima i ceka djecu. Iskreno, ja ga u postupcima koje si navela ne vidim, (a da mi ne zamjeris) ne vidim  ga ni u tvojim pojedinim rečenicama prema sebi samoj. Manjak  samopostovanja  i postovanja  drugoga ne smijes  zamjeniti  za toleranciju! 
    Zoe da bas, kakvo  je stanje kod tebe? 

    [lilypie.com]

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Sretno svima na pregledima i želim nam svima dobar tjedan pun dobrih vjesti!

    Sarita15, veliki sam fan kupki no u trudnoći ih izbjegavam. Jedva čekam dok rodim te dok prestanu ‘curenja’ da si složim jednu duuuugu kupku.

    A sex, zadnji prije punih 8mj. Nisam krvarila no bilo nam je zabranjeno radi IVFa pa se zabrana protegnula….a ja baš imam želju. Kada sam rodila malu  nisam imala baš volje duži period, nadam se da se toneće ponoviti.

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Dobro jutro i sretno dns na pregledima i ak se ne varam par vas ide na gutanje onog divnog šećera
    [postimages.org]

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Omerta ja bi mu rekla bez imalo premisljanja, mozda zato jer smo i mm i ja takvi, on je musko i kuzi ta “muska nabacivanja”, a ja sam zenska i kuzim kad ga neka oblijeta i uvijek si kazemo sve sto nam smeta i na kraju se ispostavi da smo bili u pravu u vezi tih osoba😊 on je i prije bio onako, ako ja nisam u mogucnosti ici van iz bilo kojeg razloga, onda ne zeli ni on jer mu je zao da se on zabavlja, a ja ne mogu zbog obaveza, takav je i sad pogotovo i kad vidi da mi je dosta stana vise i zatvorenosti izvede me na veceru, prosetat, odemo do frendova ili nesto😇 nisam mu nikad branila da ide, ali ne mogu reci da mi smeta to sto je stvarno obziran prema sto se toga tice i jako sam mu zahvalna jer radije “cubi doma” sa mnom nego da se on provodi, a ja i ovo malo cudo u trbuhu doma😇
    Sta se tice seksa, kod nas je otpocetka skoro svaki, svaki drugi dan haha, doduse sad vec par dana nista zbog te upale mjehura, ali nas nista ne sprecava hvala bogu😁 Meni nekad bude malo cudno jer se mali krene nekad bas micat tokom seksa i lupat haha, ali sve je to normalno 😅

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.