Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoci nisam imala mucnine, lice kristalno cisto, stomak rastao naprijed, u bokovima ostala ista. Sve su babe govorile musko i bile u pravu 😀 
    Imala sam i lineu negru.
    Sad opet nemam mucnine, ali imam neke cudne potkozne pristice, vidjet cemo, rano je jos da babe pogadjaju 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    evo cure da se javim i jaa 
    ne komentiram cesto al vas svakodnevno čitam , trenutno smo 6+3 i cekamo upravo kod ginekologa da cujemo srčeko 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Manich, citala sam malo o bapskim pricama…kazu babe da zene koje imaju mucnine i povracaju cesce imaju curice…bas me zanima hoce li to kod tebe biti slucaj😁. Ja bih sad najradije napravila jedno istrazivanje vezano uz bapske price i spol😂


    Hahaha daaa cula sam to. Moji mi svi govore ds ce garant biti cura zbog simptoma.. A i kod nas u familiji svi imaju zensku djecu tj zena je vise nego muskih paaa ako gledam po tome isto bi mogla biti cura.. A da vam iskreno kazem neznam kako bi se snasla sa deckicem posto sam navikla na malu necakinju koja uskoro puni 2 godine i tako mi nekako pristaje zensko dijete.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    E, meni su se bokovi rasirili….😊.
    Osjecam se bas ruzno cijelo vrijeme, a i to kazu da je veca vjerojatnost da je curica. Jos sam naisla na podatak da je kao neko istrazivanje povezanosti zanimanja oca i spola djeteta pokazalo da profesinolani vozaci i piloti cesce imaju djevojcice…a mm je vozač🙂. Sad jos moram pogledati onaj kineski kalendar😂. I onda cu na pregledu saznati da je djecak🤣


    Aurora87 i moj je vozaaaac! Hahhha ma ne ginu im cure nek se brinu onda kad krenu izlazit van hahajha… Ja se nadam curici ali ako i bude decko opet cu biti sretna.. Bitno mi je samo da nisu dvojke to nebi podnjela hahahha. 

  • Avatar jana35

    jana35

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Drage moje ,moje mucnine jos uvijek traju, jucer smo napunili točno 15 tt. 
    Izgledam uzasno , sva sam pristava, koža mi je uzasno suha… Nemogu do frizera zbog mucnine i nemogu se ni vidjet u ogledalu.
    Imam osjećaj da je curica, krade mi ljepotu 😂😂

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja znam prof vozaca koji ima jedno dijete i to sina pa sad ne znam, meni po kineskom kaze da je curica, inace moja mama je rodila nas troje, sve cure i nikad nije povracala ni u jednoj trudnoci. Opet kontra od prica, tak da ja fakat ne znam na kaj da se osloni dok mi ginic ne vidi 😂 da se mene pita rado bi blizance, curu i decka ali ko mene pita 😂😂😂😂 veselimo se sto god da je samo da nam je bebica zdrava i ziva drugo je sve ne bitno ♥️

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Cure moze pitanje za one koje su imale kiretazu! Ovako nakon kiretaze sam krvarila malo samo taj dan i sutradan ujutro nešto malo i evo 4 dana ništa. Samo sam imala grčeve drugi dan, pretpostavljam da se maternica skuplja. 
    Jutros me pobudili bolovi što u ledjima što u jajnicima,uglavnom sve dole me rastura kao pred mengu. I evo sad sam prokrvarila kao da sam dobila mengu, šta mislite dal postoji mogućnost da sam stvarno dobila?! Ja se iznenadila , znam da sam procurila nakon prve kiretaze mjesec dana poslje.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam nakon kiretaze krvarila 2-3 dana i onda danima ni kapi da bi se onda pojavilo obilno krvarenje uz ugruske. M sam dobila nakon 29 dana

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    marta07

    Cure moze pitanje za one koje su imale kiretazu! Ovako nakon kiretaze sam krvarila malo samo taj dan i sutradan ujutro nešto malo i evo 4 dana ništa. Samo sam imala grčeve drugi dan, pretpostavljam da se maternica skuplja.
    Jutros me pobudili bolovi što u ledjima što u jajnicima,uglavnom sve dole me rastura kao pred mengu. I evo sad sam prokrvarila kao da sam dobila mengu, šta mislite dal postoji mogućnost da sam stvarno dobila?! Ja se iznenadila , znam da sam procurila nakon prve kiretaze mjesec dana poslje.


    Ja sam krvarila nekoliko dana nakon kiretaže i onda dobila mengu nakon 26-28 dana ne sjećam se točno ali ugl uredan ciklus mi je bio

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    marta07

    Cure moze pitanje za one koje su imale kiretazu! Ovako nakon kiretaze sam krvarila malo samo taj dan i sutradan ujutro nešto malo i evo 4 dana ništa. Samo sam imala grčeve drugi dan, pretpostavljam da se maternica skuplja.
    Jutros me pobudili bolovi što u ledjima što u jajnicima,uglavnom sve dole me rastura kao pred mengu. I evo sad sam prokrvarila kao da sam dobila mengu, šta mislite dal postoji mogućnost da sam stvarno dobila?! Ja se iznenadila , znam da sam procurila nakon prve kiretaze mjesec dana poslje.


    Ja sam nakon poroda i ciscenja krvarila 10 dana prvi par dana obilno onda po manje i nakon 28,29 dana dobila mengu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.