Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    MareiKate

    mmama2

    Meni je 13.1 termin, po zm, ja znam da je ranije jer sam vodila tablicu pl dana i znam tocno kada sam se seksala, ne bitno, ako se racuna po zm kao sto racunaju doktori meni je 13.1 i nikada nije po uzv netko nesto dr govorio jer su to razlike za tj, dva, tri ovisi i kolika je trudnoca na kojem uzvu, sto je trudnoca veca teze je ustvari ista tocno izmjerit.. kaj se tice bolova 🙄🙄🙄 gotova sam, udarci su ono fakat, fakat bolni, menstrualni bolovi, kicma, mjehur itd, itd, a eto me u 36tt trece trudnoce.. tako da ako te fakat sve probija i osjecas se rastavljeno, mozda je doslo do kasnije oplodnje pa fakat i jesi 36tt

    Vidjet ćemo šta će biti, ali da sam rastavljena sva, jesam, ne umišljam.
    Iako, i da je moj termin točan, ovaj 27.1., 2 tjedna u nije neka jako velika razlika, moguće je možda i da mene već u 34 TT peru ti problemi. Pogotovo ako je beba veća možda je i moguće da me već sad sve boli… Al tako do termina dogurat, jadan muž samnom 🙈🙈


    Mogu i ja da se nadovezem na te bolove. S obzirom da smo tu negdje, druga trudnoca mi je..nasjecam se sam imala ovako izrazene bh kontrakcije u prvoj…bas su me sinoc 2 sata drzale, onda popustilo i evo danas dobro sve.
    Ja mislim da je sve to normalno i da se tijelo priprema na svoj nacin😊

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Ana super za 2+ 😍

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja sam se trudila “pratit” svoje plodne al ne bas uspjesno jer imam dosta neredovite cikluse tako da ne znam po kojoj računici bi mjerila za porod 😂 

    Da da, uhvate me par put tjedno te menstrualne bolove al ne traju mi dugo.. Tako da se ja ne osjecam jos rastavljeno 😂 al me stvarno živcira vec npr to sto se osjecam kao kit, ne mogu se sagnit itd. 
    Sto se tice bh kontrakcija, ne mogu ih prepoznat ili ih nemam 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Neda30

    MareiKate

    mmama2

    Meni je 13.1 termin, po zm, ja znam da je ranije jer sam vodila tablicu pl dana i znam tocno kada sam se seksala, ne bitno, ako se racuna po zm kao sto racunaju doktori meni je 13.1 i nikada nije po uzv netko nesto dr govorio jer su to razlike za tj, dva, tri ovisi i kolika je trudnoca na kojem uzvu, sto je trudnoca veca teze je ustvari ista tocno izmjerit.. kaj se tice bolova 🙄🙄🙄 gotova sam, udarci su ono fakat, fakat bolni, menstrualni bolovi, kicma, mjehur itd, itd, a eto me u 36tt trece trudnoce.. tako da ako te fakat sve probija i osjecas se rastavljeno, mozda je doslo do kasnije oplodnje pa fakat i jesi 36tt

    Vidjet ćemo šta će biti, ali da sam rastavljena sva, jesam, ne umišljam.
    Iako, i da je moj termin točan, ovaj 27.1., 2 tjedna u nije neka jako velika razlika, moguće je možda i da mene već u 34 TT peru ti problemi. Pogotovo ako je beba veća možda je i moguće da me već sad sve boli… Al tako do termina dogurat, jadan muž samnom 🙈🙈

    Mogu i ja da se nadovezem na te bolove. S obzirom da smo tu negdje, druga trudnoca mi je..nasjecam se sam imala ovako izrazene bh kontrakcije u prvoj…bas su me sinoc 2 sata drzale, onda popustilo i evo danas dobro sve.
    Ja mislim da je sve to normalno i da se tijelo priprema na svoj nacin😊


    Očito da je to sve normalno. Mene eto iznenađuje da je tako rano krenulo u ovom intenzitetu. Možda mi za tjedan dva opet bude mi lakše, trudnoća je nepredvidiva 😁 trenutno bih samoj sebi dala orden što sam prije 2 tjedna sve pripremila i oprala i za sebe i bebu, da sad moram to radit, mogla bi samo gledati i plakat 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Neda30

    MareiKate

    mmama2

    Meni je 13.1 termin, po zm, ja znam da je ranije jer sam vodila tablicu pl dana i znam tocno kada sam se seksala, ne bitno, ako se racuna po zm kao sto racunaju doktori meni je 13.1 i nikada nije po uzv netko nesto dr govorio jer su to razlike za tj, dva, tri ovisi i kolika je trudnoca na kojem uzvu, sto je trudnoca veca teze je ustvari ista tocno izmjerit.. kaj se tice bolova 🙄🙄🙄 gotova sam, udarci su ono fakat, fakat bolni, menstrualni bolovi, kicma, mjehur itd, itd, a eto me u 36tt trece trudnoce.. tako da ako te fakat sve probija i osjecas se rastavljeno, mozda je doslo do kasnije oplodnje pa fakat i jesi 36tt

    Vidjet ćemo šta će biti, ali da sam rastavljena sva, jesam, ne umišljam.
    Iako, i da je moj termin točan, ovaj 27.1., 2 tjedna u nije neka jako velika razlika, moguće je možda i da mene već u 34 TT peru ti problemi. Pogotovo ako je beba veća možda je i moguće da me već sad sve boli… Al tako do termina dogurat, jadan muž samnom 🙈🙈

    Mogu i ja da se nadovezem na te bolove. S obzirom da smo tu negdje, druga trudnoca mi je..nasjecam se sam imala ovako izrazene bh kontrakcije u prvoj…bas su me sinoc 2 sata drzale, onda popustilo i evo danas dobro sve.
    Ja mislim da je sve to normalno i da se tijelo priprema na svoj nacin😊

    Očito da je to sve normalno. Mene eto iznenađuje da je tako rano krenulo u ovom intenzitetu. Možda mi za tjedan dva opet bude mi lakše, trudnoća je nepredvidiva 😁 trenutno bih samoj sebi dala orden što sam prije 2 tjedna sve pripremila i oprala i za sebe i bebu, da sad moram to radit, mogla bi samo gledati i plakat 🙈


    Hahaha… a ja opet skroz opusteno, sve kontam ima vremena, nista jos nisam pocela prati, imam nesto kupljene nove robice, nesto sto sam sacuvala od starije kćerke..Planiram od sljedece sedmice polako krenuti☺

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Nego imam pitanje..Hemoroidi?!? Nadam se da nije “tabu” tema…
    U prosloj trudnoci su mi se pojavili nakon poroda i bili su mi gori nego sama rana…a sad vec primjecujem da se javljaju. Kako se vi nosite sa tim, kako ih drzite pod kontrolom🤔🙄sta koristite kao alternativnu terapiju?

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Neda30

    Nego imam pitanje..Hemoroidi?!? Nadam se da nije “tabu” tema…
    U prosloj trudnoci su mi se pojavili nakon poroda i bili su mi gori nego sama rana…a sad vec primjecujem da se javljaju. Kako se vi nosite sa tim, kako ih drzite pod kontrolom🤔🙄sta koristite kao alternativnu terapiju?


    Nakon prvog poroda nista, nakon drugog jedan manji, tusiranje hladnom vodom i lagana hrana, puno vode..probaj kada obavljas nuzdu noge nekako dici na nesto jbg da nije pritisak 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Kod mene je isto sve laganini :)
    Ja ti ponekad imam probleme s tim i dok nisam bila trudna. Koristila sam mast faktu, i jako mi je pomagala al ja sam vise pobornik domaćih ljekova i krema pa sam uzela mast od Nevena i isto mi je dobra.. pa sad ko sto voli…

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Vecer cure ja san imala bass drustven dan mi smo posli na mali izlet sad za vikend i bass mi pase iskljucit se od svega i maknut se od svega..vidim menga bolovi..ja ih imam povremeno imala ih bas dva dana za redom sad opet nista..kod mene se nista posebno ne dogada cak san sad bolje nego prije rekla bih…i mislim da ce meni bit kad me uvati to je to bez ikakvih priprema bez ista…tako mi je bilo i s curama…da bar bude ko s njima sve to bi bio porod za pozelit…ali evo vise se uopce s nicim ne opterecivam nit bolovima mozda ih i imam ali ih ne badam ja san se skrozzzz opustila….i spremno cekam taj dan da napok upoznamo naseg malog bracu….sretno cure uzivajte ja se naj vise radujem Bozicu kicenju jelke poklonima kolacima i ta posebna radost i sreca i neopisivo me to drzi i znam da nakon toga i Nove god.dolazi nas frajer…ma nezz eto bass mi je sve posebno ovaj mjesec i bass osjetim posebno veselje i jedva cekam da to sve krene od sl.tj.😚😚😚laku noc cure 🤗🤗🤗…..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Jutro, evo samo da natipkam jučer nam bio termin, (ja se nekak mislim da je ipak tocniji onaj na uzv.u 12tj 17.13)otvorena samo za prst, sad svaka 2 dana pregledi, i ako ne rodim do cetvrtka a tad sam 40+6 idem na inducirani zbog svoje dijagnoze g.secera 😏 a to mi se nikak ne svida.
    Nadam se da cemo ipak prije jer mi je fkt tesko, ovaj pritisak na zdjelicu me ubija, prebacivanje s boka na bok,sve sve me boli(kad se mali rodi sa 5kg 🙈) tak da i psihicki nisam najbolje uz ovu prehladu jos…hiberniram do dana D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.