Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mini…iskrene čestitke..koliko znači biti opušten i ne pod stresom…bravoooo…uzivaj na putu i opusti se…..bas iznenađenje…

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Vrazicak123@

    Y

    Profa1988

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)
    Draga obje su mi trakice kod testne linije svjetlije a kontrolna tamnija.
    Ovulaciju trebam imati 27.10 16 dc.
    Pozdrav draga :* :*


    Bit ce, samo prati..oko 12:00, pa iza 18:00..po tome će ti ovulacija biti prije…sretno.

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Vrazicak123@

    Y

    Profa1988

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)
    Draga obje su mi trakice kod testne linije svjetlije a kontrolna tamnija.
    Ovulaciju trebam imati 27.10 16  

    Ako je gledaš po aplikaciji na mobitelu mislim da ćeš je fulati. Ova tamnija trakica mi se čini vrlo blizu, možda dan/dva do ovulacije maximum. Što znači da već danas možeš u akciju. Mi nismo gledali pa se sexali svaka 2 dana kako netko preporučuje. Kod nas je to bilo svaki dan, ujutro, navečer svejedno, kad god smo htjeli, a bome se njemu uvijek htjelo😂 Sretno

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Negdje citam da nije problem svaki dan jer se sperma bolje obnavlja, negdje da je najbolje svaki drugi 🤷🏼‍♀️
    A mene jucer febra uhvatila i prehlada, taman u plodnom razdoblju, ne znam oce mi to sad poremetit ovulaciju. 
    Sretno svima!

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Hvala svima 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mini, imas kakve simptome?

    Ja sam pila folnu, al sam morala prestat jer mi je izazivala strasnu mucninu, toliko da nisam mogla radit. Sad ne znam sto da radim, da uzmem neku drugu ili je to sve isto? Jel jos kome bila mucnina od folne?

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    anamor

    Vrazicak123@

    Y

    Profa1988

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)
    Draga obje su mi trakice kod testne linije svjetlije a kontrolna tamnija.
    Ovulaciju trebam imati 27.10 16 dc.
    Pozdrav draga :* :*

    Bit ce, samo prati..oko 12:00, pa iza 18:00..po tome će ti ovulacija biti prije…sretno.


    Ocu draga hvala ti danas moram i popodne na poslu poslije 18:00 pa cemo vidjeti.
    Pozdrav draga😘😘

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika

    Vrazicak123@

    Y

    Profa1988

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)
    Draga obje su mi trakice kod testne linije svjetlije a kontrolna tamnija.
    Ovulaciju trebam imati 27.10 16
    Ako je gledaš po aplikaciji na mobitelu mislim da ćeš je fulati. Ova tamnija trakica mi se čini vrlo blizu, možda dan/dva do ovulacije maximum. Što znači da već danas možeš u akciju. Mi nismo gledali pa se sexali svaka 2 dana kako netko preporučuje. Kod nas je to bilo svaki dan, ujutro, navečer svejedno, kad god smo htjeli, a bome se njemu uvijek htjelo😂 Sretno


    Pravit cu danas oko 12:00 i poslije 18:00 pa vidjeti draga moja.
    Tocno sad bas i neznam jer na kalendaru pise da je 16 dana ciklusa pa cemo testovi pomoci da znam kad je tocno.
    Pozdrav draga😘😘😘

  • Avatar linopp

    linopp

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mini čestitke..želim ti školsku trudnoću . Ja danas ne bi trebala dobit. Već me 10-ak dana bole cicke i povremeno u trbuhu tako da se nadam da bi možda mogao biti plusić. Ako danas ne dobijem sutra piškim testić. Ima još koga da ne bi trebao dobiti ovih dana?

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Mini cestitke od srca!😘
    Ja je ne ocekujem za nekih 5-6 dana,od simptoma grcevi 6 dana poslije O,osjetljive grudi i tu i tamo probadanje u jajnicima..vidjet cemo!
    Drzim fige svima da ugledate plusice! 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.