Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Flower super😊🤗
    Sad odahni, a onda kad kreneš osjećat pokrete ćeš se skroz opustiti. Barem je meni tako bilo i prvoj, nisam više toliko iščekivala te preglede, kad sam osjetila bebicu😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    AriBari

    Flower super😊🤗
    Sad odahni, a onda kad kreneš osjećat pokrete ćeš se skroz opustiti. Barem je meni tako bilo i prvoj, nisam više toliko iščekivala te preglede, kad sam osjetila bebicu😊

    Ajme moja je bila extremno aktivna, nisam mogla nista radit koliko su me njezini udarci bolili. A tek kad su pokreti krenuli sam bila pod stresom jer kad god bi skuzila da ju ne osjetim, panika. 

  • samy_lo

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Redovno vas citam, ali eto slabo se javljam.
    Na pregled cu najvjerojatnije 12.10, dok mi doktor dodje sa puta. Moram potvrditi prije na dan, da se ne bi desilo kao prosli mjesec, narucio me, a on uopce taj dan nije u privatnoj ordinaciji, covjek se preracunao.Po ZM sam 14+0, a po prvom UZV sam 12+5Meni mucnine i dalje su tu. Uzasno je.
    Mrvicu mi je lakse spram prvih sedmica, tek toliko da nemam nagon povracanja na tipa kafu, duhanski dim. Slatko bi nesto pojela, ali mi je tako ruzno od slatka i u ustima, i u zeludcu.
    Najvise mi odgovara jabuka.
    Konstantno sam gladna. Jedem sad, i zeludac je miran nekih 10 minuta, zatim dolazi muka, a onda odmah iza toga glad.Vidim puno deckica u grupi, neka su vam zdravi aBd.
    I ja bi volila da bude djecak cisto radi sina, on zudi za bratom. Mada je meni svejedno, prosli put je bio jako tuzan, i plakao sto je opet seka, pa bih sad zaista voljela da mu se ispuni zelja.
    Umor me satra, kuca mi trpi, a i sve ostalo. Upravo se spremam odkunjati pola sata. 

    💙 H
    💜A
    ❤ Z

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Evo cure i kod mene sve ok😊 sljedeće vađenje titra sljedeći tjedan, onda 24.10 Zg pregled i 5.11 Rijeka pregled.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    samy_lo

    Pozdrav cure,
    Redovno vas citam, ali eto slabo se javljam.
    Na pregled cu najvjerojatnije 12.10, dok mi doktor dodje sa puta. Moram potvrditi prije na dan, da se ne bi desilo kao prosli mjesec, narucio me, a on uopce taj dan nije u privatnoj ordinaciji, covjek se preracunao.Po ZM sam 14+0, a po prvom UZV sam 12+5Meni mucnine i dalje su tu. Uzasno je.
    Mrvicu mi je lakse spram prvih sedmica, tek toliko da nemam nagon povracanja na tipa kafu, duhanski dim. Slatko bi nesto pojela, ali mi je tako ruzno od slatka i u ustima, i u zeludcu.
    Najvise mi odgovara jabuka.
    Konstantno sam gladna. Jedem sad, i zeludac je miran nekih 10 minuta, zatim dolazi muka, a onda odmah iza toga glad.Vidim puno deckica u grupi, neka su vam zdravi aBd.
    I ja bi volila da bude djecak cisto radi sina, on zudi za bratom. Mada je meni svejedno, prosli put je bio jako tuzan, i plakao sto je opet seka, pa bih sad zaista voljela da mu se ispuni zelja.
    Umor me satra, kuca mi trpi, a i sve ostalo. Upravo se spremam odkunjati pola sata.

    Bože, četvrto? Divno, rijetko se viđa..😀

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    AriBari

    Evo cure i kod mene sve ok😊 sljedeće vađenje titra sljedeći tjedan, onda 24.10 Zg pregled i 5.11 Rijeka pregled.

    Malo sam čitala unazad šta si sve prošla i šta sad prolaziš... Baš mi drago da je sve okej 🤞

  • Adnna24

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Drage cure, cestitam vam na super pregledima. Deckicima i curi :) 💙❤️ Tabela se bas plavi 😀  Bas ste se raspisale, da ne mogu sve da pohvatam.  Ja u ponedjeljak opet imam pregled, nadam se da ce biti sve ok.  Cure radila sam TSH koji mi je 4,47. Znam da nije dobro Da li se neko susretao sa tim?Zakazala sam termin kod endokrinologa,Al dok cekam nije mi svejedno. 

  • Adnna24

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    samy_lo

    Pozdrav cure,
    Redovno vas citam, ali eto slabo se javljam.
    Na pregled cu najvjerojatnije 12.10, dok mi doktor dodje sa puta. Moram potvrditi prije na dan, da se ne bi desilo kao prosli mjesec, narucio me, a on uopce taj dan nije u privatnoj ordinaciji, covjek se preracunao.Po ZM sam 14+0, a po prvom UZV sam 12+5Meni mucnine i dalje su tu. Uzasno je.
    Mrvicu mi je lakse spram prvih sedmica, tek toliko da nemam nagon povracanja na tipa kafu, duhanski dim. Slatko bi nesto pojela, ali mi je tako ruzno od slatka i u ustima, i u zeludcu.
    Najvise mi odgovara jabuka.
    Konstantno sam gladna. Jedem sad, i zeludac je miran nekih 10 minuta, zatim dolazi muka, a onda odmah iza toga glad.Vidim puno deckica u grupi, neka su vam zdravi aBd.
    I ja bi volila da bude djecak cisto radi sina, on zudi za bratom. Mada je meni svejedno, prosli put je bio jako tuzan, i plakao sto je opet seka, pa bih sad zaista voljela da mu se ispuni zelja.
    Umor me satra, kuca mi trpi, a i sve ostalo. Upravo se spremam odkunjati pola sata.

    Izvini sto ja ovako direktno pitam, Samira jesi li to ti :) Cura sa proljetnih beba 2019 :) 

  • PikyB

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Adnna24

    Drage cure, cestitam vam na super pregledima. Deckicima i curi :) 💙❤️ Tabela se bas plavi 😀 Bas ste se raspisale, da ne mogu sve da pohvatam. Ja u ponedjeljak opet imam pregled, nadam se da ce biti sve ok. Cure radila sam TSH koji mi je 4,47. Znam da nije dobro Da li se neko susretao sa tim?Zakazala sam termin kod endokrinologa,Al dok cekam nije mi svejedno.

    Draga Adnna24, za trudnocu je to visok TSH, mora biti ispod 2. Meni je u sve tri trudnoce TSH bio izmedu 2-3 i pila sam euthyrox 25. 

    2019 ❤️baby girl
    2022 Missed ab. 21 tj 😔
    2024 ➕

  • Adnna24

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    dijana22

    Cure baš mi je drago sto su vam pregledi super prošli i što je sve u redu 🥰🥰
    Ja u petak imam pregled baš sam nervozna,po ZM sam 8+4 simptoma i dalje nikakvih osim cica napuhnutih 😆


    dijana22 sretno sutra, bice to sve dobro.. Mislim na tebe.  I napuhane cice su neki znak 😁
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.