Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    elle 🙋‍♀️

    Anči 💕

    Joka nemoj gubit nadu…bit ce kod tebe sve ok 🤞🤞
    Ja ću radit svakako sutra test ako ne krene obilno ili svježa krv…nekako me najviše pogada reakcija muza…kaze mi ajde smiri se pa znala si da mozda nece uspijet, a u ostalom ja kad sam ti govorio da ne razmisljas negativno ti me nisi slusala..osjećam se kao da sam ja kriva 😔

    Nisi ti ništa kriva i baš mi je žao što se tako osječaš…
    Ja sam bila oličenje negative, ni mrvicu nade i pozitivnog razmišljanja nisam imala a evo trudna sam. Kad sam čitala forum pun pozitive i nade dok sam čekala betu sve mi je bilo neugodno. Ali evo iz osobnog iskustva ti mogu reć da pozitivno razmišljanje nije sigurno pridonijelo mojoj trudnoći jer ga ja nisam imala.


    I uostalom još ništa ne znaš, čekamo testić 🤞🤞🤞

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    🍁Ketrin2604🍁

    Anči, nadam se da je implantacijsko 🙏🙏🙏

    Mali update od mene:ponedjeljak aspiracija.

    Prvo sam uzela Gonal i Cetrotide za danas i sutra, pa su me zvali da ipak bude štoperica danas u 21:15, ludi dan od jutra totalno. 😁


    Hvala 🤞
    Kolko imas stanica 🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    elle 🙋‍♀️

    Anči 💕

    Joka nemoj gubit nadu…bit ce kod tebe sve ok 🤞🤞
    Ja ću radit svakako sutra test ako ne krene obilno ili svježa krv…nekako me najviše pogada reakcija muza…kaze mi ajde smiri se pa znala si da mozda nece uspijet, a u ostalom ja kad sam ti govorio da ne razmisljas negativno ti me nisi slusala..osjećam se kao da sam ja kriva 😔

    Nisi ti ništa kriva i baš mi je žao što se tako osječaš…
    Ja sam bila oličenje negative, ni mrvicu nade i pozitivnog razmišljanja nisam imala a evo trudna sam. Kad sam čitala forum pun pozitive i nade dok sam čekala betu sve mi je bilo neugodno. Ali evo iz osobnog iskustva ti mogu reć da pozitivno razmišljanje nije sigurno pridonijelo mojoj trudnoći jer ga ja nisam imala.


    Hvala ti ❤️
    Isplakala sam se i sad mi je malo lakše…kako bude bit će…sad se suzdrzavam od wc pa da mogu piškit test 🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Ketrin sretno!!! 🤞🙏🥰 
    Dani odmaraj sto vise moze,drago mi je da si puno bolje. Jesi probala sta za stolicu? Sigurno su svi bolovi uzrok stolice. Beta se jako lijepo dupla,nek tako i nastavi🤞🥰❤🙏
    Ja sam dobro. U cekanju. Bolove sve iste imam. Nadam se i dalje pozitivnom ishodu,mazim busu🥰 nije lako,bas sto ste rekle psihicki najvise nekako nasteti. Al i da zelim i koliko god se trudila misli mi ne moze odvratit ama bas nista. Dok ne prode betaday msm da cu biti luda🤣

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar 🍁Ketrin2604🍁

    🍁Ketrin2604🍁

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Anči, ako sam dobro izbrojila 12, jučer ih je bilo 9. 

    Problem je što nisu sve jednake veličine, ima i ih po 15mm, desni jajnik puno bolje reagirao, lijevi ko da se aktivirao dan kasnije, pa se iskreno nadam da bude to do ponedjeljka taman. Nadam se da bude nešto od svega toga! 🙏

    Joka95, hvala ti!

    Onak, vidim sve vas tu u iščekivanju svega, a ja sam izvan sebe sad zbog aspiracije jer se definitivno nisam nadala da bude u ponedjeljak. 😂

    🙋‍♀️28 hipotireoza/hashimoto
    💁‍♂️28 Hodgkin limfom/oligoastenozoospermija
    🌈1. IVF 9/21🌈Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle-11 folikula/4 oocita/nema 🐧, ET trodnevnog embrija 30.9., beta 0,5 ❌
    🌞2. IVF/2022. 🌞 Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle-3 oocita, 2 blastice, 1 vraćena i 1 🐧; beta 1888 (13), 4073 (15), 7+4 💗

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Dani sigurno ce sve bit i vise nego odlicni! Mrvica se namjesta pa da je mozes vidit u petak 🥰🥰🥰🥰 
    Meni je beta u ponediljak, to ce bit 13dnt 🙈 
    Ketrin pripremi zivce unaprid! 🤣 
    Jeli ides u anesteziju za aspiraciju ili? 

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    da vam se javi i ova Pupica… danas sam pregrozne volje, mrzovoljna i nizašto, živci lagano peglaju a moja beta je još daleeeekoooo . Od simptoma ništa, bolne grudi ali to su utrići pa to zanemarujem. I sinoć neka čudna vrtoglavica iz čista mira, dok sam sjedila i niša posebno radila, ali opet i to mi je prerano za uzet da je neki simptom??!?

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Monkica sve su to još utrići..eh da sam lagano zivci krenu radit..tako sam i ja bila zivcana i mrzovoljna,išla sam sama sebi na živce…
    Ketrin polakooo..trebat će ti živci..nakon transfera tek kreće ludilo..evo vidi mene dva živćana sloma u danu, a imam još dva dana do bete 😂😂😂 ko zna di ću zavrsit do ponedeljka 😂

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Hvala ti dani 🥰❤ Nadam se i dalje 🙏❤ 
    Monkica sve su to utrici 🤣 pripremi dobre zivce! 🤭🤣 

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar 🍁Ketrin2604🍁

    🍁Ketrin2604🍁

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Anči i Joka 95, pokušavam ih pripremiti. 😁

    Inače sam optimist i realist, ali vidjet ćemo nakon transfera, vjerojatno budem treći i novi tip-ludist. 😂😂😂😂

    Znači kak mi je to danas došlo na blef, ne znam za anesteziju i grozim se misli da ju ne dobijem, ja sam preveliki paničar u takvim situacijama. Ispunila sam onaj upitnik i potpisala da se slažem da ju dobijem, napravila sam EKG, pa se iskreno nadam da je to zbog toga jer će ići.. Valjda 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    🙋‍♀️28 hipotireoza/hashimoto
    💁‍♂️28 Hodgkin limfom/oligoastenozoospermija
    🌈1. IVF 9/21🌈Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle-11 folikula/4 oocita/nema 🐧, ET trodnevnog embrija 30.9., beta 0,5 ❌
    🌞2. IVF/2022. 🌞 Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle-3 oocita, 2 blastice, 1 vraćena i 1 🐧; beta 1888 (13), 4073 (15), 7+4 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.