Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Lita.1234

    Elle

    Upravo to su meni jucer rekli, da koliko god se oni trudili da laboratorijski uvjeti nisu ni 50% onog sto zametak ima u maternici i da su sanse barem 30 posto vece ako se vrati u maternicu. Zato su kao zurili i kod mene nisu cekali ni do treceg dana jer je njihova procjena da ako imam sanse onda imam sanse ovako. Ima logike i smisla. Moram se malo trgnuti i poceti vjerovati.


    Upravo to. Meni se najviše sviđa kod dr L što otvoreno kaže da je blastocista stupanj razvoja embrija a ne njegova kvaliteta.
    Primjetila sam da se dosta žena pouzdaje u to vjerovanje da su blastociste super ali meni je draži pristup dr L da se zamrzavanju 4 dan jer smatram da imaju vise sanse u maternice.  

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    ma2013 🌺🌺

    nika0302

    ma2013 🌺🌺

    Sunny, sretno. 🍀 Kad budu rezultati bete?
    Sanjass, meni je kasnila nekih 7 dana i kak veliš bez ikakvih naznaka da bude došla (osim kaj sam živčana bila 😅).
    Nika0302, jel ti pije partner neke suplemente?
    A ja sam super, trebalo je da se maknem od svih i svega i sad guštan na moru. 😉

    Pije, sve ono sa prve 3 stranice…
    Mislim da je kod njega posao problem jer radi na visokim temperaturama 😵😪
    I mi u nedjelju gibamo na jadran, jedva cekamo maknuti se od svega i svih 😊

    Nika, onda pretpostavljam i di radi, jer i mm isto radi na visokim temp. 😒
    Uživajteeee. 🤗😍


    Mozda i skupa rade 🤣🤣 i vi uzivajteee 🥰😍

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Sunny hvala,što se mora, nije teško. Idem naprijed, i čvrsto vjerujem da je to najbolja odluka za mene. 🥰
    T_Ivy samo je rekao da ih prestanem piti, pa da vidim kako se osjećam, i da je problem što mi ne možemo znati koje sve nuspojave su od tableta, a koje su mi od nevjerojatnog stresa koji proživljavam radi privatne situacije zadnjih 30 dana. Ja naravno znam istinu, a to je: Visanne su me fizički i psihički satrale i čim sam ih bacila počela sam normalnije spavati (budim se 1x po noći), nemam više valunge, napadaje panike, glavobolje, strašne svakodnevne bolove u jajnicima i maternici, da ne nabrajam. Poznajem svoje tijelo, i znam da mi Visanne nisu trebale, ali eto, probala sam, i ponosna sam što sam izdržala 8. mjeseci, ali ubuduće neću trpiti nuspojave nikakvog lijeka ni mjesec dana. Nije vrijedno. Posao super, od doma, lagano se tek zakuhava, pa idemo kolektivno svi kao tim na godišnji uskoro, vjeruj mi, treba mi nasušno. Pratit ću još koji dan forum da se javiš, pa ću se isključiti na godišnjem. Navijam za najljepše vijesti kod tebe. ❤️

    Ne mogu ti opisati koliko sam sretna da imas konacno datum ❤❤ Kate i ja ti zelimo svu srecu ovog svijeta da se napokon rijesis te uzasne bolesti.. ❤❤

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar malamaka

    malamaka

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Pozzz ekipica i velika podrška za sve Vas, žene zmajeve. Sutra lagano ulazimo u 34. tjedan. Bogu hvala sve je super, bebač boksač je težak 2100g. Jedva čekamo veliki dan. 💕Termin nam je 11.9. 🤍🙏🏻

    📍Split
    ➕🙏🏻💙
    07.09.21'.

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Žene ima li koja od vas htapavu kožu, kao neki osip po grudima prema pastusima? Osjetila sam to dok sam se tuširala.  Prije to nisam imala

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure moje jutro još sam u bolnici sa bebicom   malo su se dtvari zakomplicirale nal ide na bolje biće to ok malo je zua  noje kod mene  već smo 5 dana tu stalno mora bit kod njih i prima infuziju srce mi se rastapla plačem od tuge i boli izdajem se pa ju sestre hrane i još nadohrana..teško mi je al bit će bolje bila mi se nagutala plodne vode i krvi sad to je ok više to nebljuca i živnila jee🙏🙏❤😊🤗😘😘 strpiću se još malo čekslismo ju 11 godina biće ona dobro

    Azospermia

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Cure moje jutro još sam u bolnici sa bebicom malo su se dtvari zakomplicirale nal ide na bolje biće to ok malo je zua noje kod mene već smo 5 dana tu stalno mora bit kod njih i prima infuziju srce mi se rastapla plačem od tuge i boli izdajem se pa ju sestre hrane i još nadohrana..teško mi je al bit će bolje bila mi se nagutala plodne vode i krvi sad to je ok više to nebljuca i živnila jee🙏🙏❤😊🤗😘😘 strpiću se još malo čekslismo ju 11 godina biće ona dobro


    Drzi se ❤️ zelim ti da malena sto prije bude bolje i da idete kuci uzivat…ajme 11 godina….lavice hrabra brzo ce i ovo proć 🥰❤️🙏

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure 🥰
    Sara meni su decortin ukinuli u 12 tjednu a duphastone u 22 jer sam u međuvremenu opet bila krvarila.. jel nastavljas voditi trudnoću dolje u trudnickoj? Ako da, kod koga? 
    Maslacak 🥰za srceko.. nadam se da će mučnine brzo proći ❤️ ako te tješi, kad budeš 26 tjedana trudna sjećati ćeš se samo da ti je bilo muka, nećeš se sjećati osjećaja 😉
    Nikita ❤️❤️❤️ držim fige za operaciju 
    Aurora, Anksimoron, Lucyinthesky, Erica ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima danas 🍀🍀🍀🍀
    Leptirica90 mrvica mala ❤ bit ce ona brzo dobro i ici doma s mamom ❤🥰 ona je lavica na mamu

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure je alii nemogu više dočekat da idemo kući nikako nije kod mene…stalno je tamo teško mi jee❤❤😊🤗hvala vam cure napodrški

    Azospermia

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.