Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Ma joj da, što se tiče procjene težine djeteta, u prvoj trudnoći je par dana prije poroda bila procjena oko 3400-3500g, a ona je rođena sa 3050 g…😊

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Ajme opet rano poslala 😅
    Da nastavim…dobro je što sam zatvorena i nemam trudove. Ali beba jako nisko, veći je za svoje tjedne, trebat ćemo na pretrage u bolnicu par dana pošto smo rizični i imamo svašta nešto pregledati. Ne znam još kad idemo. Strogo mirovanje.
    MariLove hvala na slikicama 🤗 Muža nešto moram slati u Lesninu pa ću mu reći da pogleda. Mučilo me je li preglomazan. Super ako nije.
    Kiflice ima li taj ruksak jedan dio jersey tkanine? Tako mi se činilo na netu.


    Samo ti miruj, tako je i meni jako, jako nisko baš se na uzv vidi kako je glavica skroz dolje.ako smijem pitati zašto ste rizični?
    Ja sam isto rizicna zbog trombofilije i svaki puta bas detaljno pregleda posteljicu. 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Moja torba je isto sportska kao sto su cure stavile, velicinom kao Kiflicina!  
    Cure cestitam na oslicnim pregledima!
    Clio to ti znaci da od kaziprsta moze u C staviti  prvi zglob tj jagodicu.
    I baš mi se sviđa ova kinderkraftova podloga…koliko si platila kiflice? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    tweetyca

    MariLove jesu to cybex kolica kod tebe? Ili?


    Daa! Cybex Mios. Super smo prošli sa kolicima joj 🙈 u Babycentru su bila na 70%, kosaru i sportski dio smo platili 1970kn 🙈😅 za Cybex preodlična cijena! Lagana su, kompaktna, čvrsta, okretna, kvalitetni materijali i gume… Ma ludilo 😀 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ja evo danas narucila family bag za rodiliste i sebi za gust kasnije 🙈  https://www.svijet-beba.hr/vise/za-mame/torbe-i-ruksaci-za-pelene/childhome-torbe/41/112/1274/15334 [svijet-beba.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Mila12

    Ja evo danas narucila family bag za rodiliste i sebi za gust kasnije 🙈 https://www.svijet-beba.hr/vise/za-mame/torbe-i-ruksaci-za-pelene/childhome-torbe/41/112/1274/15334 [svijet-beba.hr]


    Bas mi je super ta torba! Gledala sam i nju i Mommy bag koja mi je zgodniji model, doduše na Ali-u jer ne bi nikad dala za nju 700-800kn u našim dućanima 😂😂  pošalji slike pliz kada ti stigne, bas me zanima uzivo kakva je! 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Ja vam čestitam svima na super pregledima danas 🤗🤗🤗
    .
    Moja torba je također sportska, i mislila sam kak će mi u nju sve stati pošto netrebam ništa od uložaka i pelena nositi-haha, pa sam napunila još jedan veliki ruksak i bude još jedna platnena vrečica samo sa stvarima za izlazak. Radi se o tome da je sportska torba jednostavno premala 😄🤷‍♀️

    Termin 18.06

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    MariLove ajme odlicna cijena ne mogu vjerovat!!! Meni se strasno svidjaju ta Cybexova i nadam se uhvatit jedna njihova! 

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    MariLove preskupa je mommy bag, slazem se! 
    Ali, meni se ova svakako vise svida jer se moze nositi kao torba na rame i ima na magnet kopcanje pa je sve brzinski. Kod mommy bag mi se ne svida to cetvrtasto otvaranje i vise mi je bas kao putna torba samo. 
    Moze, slikati cu ti, iduci tjd je kod mene jer sam izabrala da ju pokupim osobno u ducanu ☺️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Ja vam čestitam svima na super pregledima danas 🤗🤗🤗
    .
    Moja torba je također sportska, i mislila sam kak će mi u nju sve stati pošto netrebam ništa od uložaka i pelena nositi-haha, pa sam napunila još jedan veliki ruksak i bude još jedna platnena vrečica samo sa stvarima za izlazak. Radi se o tome da je sportska torba jednostavno premala 😄🤷‍♀️


    Uf znam kako ti je 😅 Mislila sam i ja da cu imati viska mjesta jer ne nosim uloske i pelene a ono natrpano, pretesko haha. Stavila sam u ruksak stvari za porod, a u torbu stvari za poslije i nesto rezervno za izlazak ako zatreba. Inace za izlazak cu fino pripremiti ispeglano muzu da ponese kad bude dolazio.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.