Zubobolja u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Pozdrav…cure imam problem s umnjakom.toliko me boli zadnjih par dana,a stomatolog i je preporučio vađenje još prije trudnoće jer raste krivo.obično boli tjedan dana pa sam par mjeseci bez brige.sad probam izdržati pa možda se smiri.zanima me da li uopće smijem dobiti kakvu injekciju ako bi morala kod oralnog kirurga?sad smo 27+3

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Smijes dobiti lokalni anestetik isto kao i prije trudnoce. Bolje ti je da to sredis sto prije da ne bi zavrsila na antibiotiku..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Lokalni anestetik smijes dibiti, odi izvadi zub. Antibiotik je najmanje zlo koje te moze zadesit, ne cekaj ni dana, pravac oralna kirurgija!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    medsr


    Pozdrav…cure imam problem s umnjakom.toliko me boli zadnjih par dana,a stomatolog i je preporučio vađenje još prije trudnoće jer raste krivo.obično boli tjedan dana pa sam par mjeseci bez brige.sad probam izdržati pa možda se smiri.zanima me da li uopće smijem dobiti kakvu injekciju ako bi morala kod oralnog kirurga?sad smo 27+3

    Umnjak često zna boljeti kad raste. I znam da su to užasni bolovi, ali najčešće traju nekoliko dana pa se sve smiri. Moj savjet je da izdržiš dok ne prođe, ako zub nije pokvaren. Ne zbog injekcije, već zbog bolova koje ćeš imati nakon vađenja. Pogotovo ako ideš na oralnu kirurgiju. Neću te plašiti, ali inače sam u toj struci i znam da ti ne bi bilo lako. Uz to, sumnjam da će ti ga vaditi bez nove slike sa rtg-a, a sad nema šanse da ga napraviš. Javi kako je prošlo. Držim fige da se zubić smiri i ostane tako još par mjeseci 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    odlučila sam pričekati…bolovi se smanjuju pa se nadam da ću za sad izbjeći vađenje.venera,znam da budu tražili rtg,a nema šanse da ga sad radim.hvala i ostalim curama na pomoći

  • Avatar Diva2

    Diva2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bok cure… Što smijem popiti protiv zubobolje?  Inaće bi se našopala svačega no sumnjam na trudnoću i trpim bol već drugi dan… što je najgore preko dana super a navečer kad legnem neznam što bi….Naručena sam tek u petak kod zubara,kako preživjeti ova dva dana? :)

    “Prvo te ignoriraju,onda te ismijavaju,pa se bore protiv tebe,a onda ih pobjedis”

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Bokić, meni je ginekologica rekla u slučaju nekih bolova samo Lupocet. Tak da sam ja u slučajevima kada stvarno nisam mogla istrpit bol, popila Lupocet 500

  • Avatar Diva2

    Diva2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hvala ti, sve mi je ovo novo nisam htjela ništa popiti ali je postalo nepodnošljivo…. bude valjda bolje ;)

    “Prvo te ignoriraju,onda te ismijavaju,pa se bore protiv tebe,a onda ih pobjedis”

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Ma uvjerena sam da bebici (u slučaju da si trudna) neće ništa biti. Ne brini. Moja šogorica je bila na operaciji i primila anesteziju i još nakon toga tablete protiv bolova, jer nije niti znala da je trudna. I sve je u najboljem redu, bebica raste i već je u 6 mj. trudnoće.
    eto, da te utješim 

  • Avatar Diva2

    Diva2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    “Prvo te ignoriraju,onda te ismijavaju,pa se bore protiv tebe,a onda ih pobjedis”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.