Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Javim betu 😁
    Meni je prva trudnoća ❤️
    Moji simptomi isto bol u donjem djelu trbuha i ponekad menstrualni bolovi i od jučer teška pospanost 😴
    Do kada planirate raditi?

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    lana202021

    Javim betu 😁
    Meni je prva trudnoća ❤️
    Moji simptomi isto bol u donjem djelu trbuha i ponekad menstrualni bolovi i od jučer teška pospanost 😴
    Do kada planirate raditi?


    Znaci vrlo smo slicne sve sa simptomima 😁
    U prvoj trudnoći sam otišla negdje sa 20tjedana, sad planiram duže raditi 🤣
    Ako sve bude u redu barem do 9mj.

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Moj posao je malo teži, ne fizički koliko psihički + stalna putovanja. Planiram otići na komplikacije čim prije.. 

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    lana202021

    Moj posao je malo teži, ne fizički koliko psihički + stalna putovanja. Planiram otići na komplikacije čim prije..


    Ma to sam i ja rekla, cim osjetim neku netrpeljivost, trzavice ili nelagodu kupim se i ode 🤣
    Ali kakk sad stvari stoje mogla bih. Ali tko zna kad  ce mi postat teško…uz malca u punom gasu ni nemam vremena doma odmorit

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,

    svima čestitke, od srca želim da nam trudnoće budu školske i dosadne.

    Kod mene od simptoma, nadutost, umor, povremeni grčevi, bolne grudi.

    Ovo mi je 2. trudnoća, nažalost 1. je završila sa zadržanim pobačajem.

    Prvi pregled mi je 06.04.
    Zadnja menstruacija 27.02., pretpostavljam da je ovulacija bila 09.03.

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Cure moja beta danas 733, prosječna vrijednost 20 dan nakon ovulacije piše da je 522, nadam se da je to okej 🤞❤️

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Gabi1304

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Cao nova sam ovdje imam 24 godine ja i suprug zelimo bebu vec 3 godine radimo na tome ali kako mi se cini ne uspijeva nam ….
    Kasnila mi je menstruacija otprilike 3 tjedna i nekoliko dana ..odnose smo imali nezasticene jer kao sto sam rekla radimo na bebi…inace imam 52 kile i pocela sam u zadnje vrijeme da jedem jako puno povrca a nisam inace obozavatelj brokule dok sam u to vrijeme to pocela jeat makar iskreno nisam ni posumnjala na trudnocu i u ta 3 tjedna ja sam prenaglo dosla na 55 kila .
    Ugl.grudi su mi bile jako nateknute i bolne nisam mogla ni hodati koliko su me boljele niti spavati cak mi je i grudnjak smetao…da bi ja 22.3.2023 isla kupiti test za trudnocu jer iskreno nisam toliku paznju dala da mi kasni tek kad sam vidjela po kalendaru vidjela sam da mi kasni 12 dana i 22.3.23 odem da kupim test kad sam primjetila da sam mokra i odem u wc i vidim kao malo krvi al smede boje …
    I na kraju test nisam napravila jer sam mislila da sam dobila i imala sam jake bolove da mi ni tableta nije pomogla.
    da bi drugo jutro iz mene komadi izasli i napravim test tek sutra dan i vidi se kao neki plus al jedva dal mi mozete reci dal je to imao ovako nesto?

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    lana202021

    Cure moja beta danas 733, prosječna vrijednost 20 dan nakon ovulacije piše da je 522, nadam se da je to okej 🤞❤️


    Okej je. Jel to prva beta? Trebala bi se duplat. Znaci za 2 dana bi trebala biti 1466 ili iznad 🤞❤️

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Gabi1304

    Cao nova sam ovdje imam 24 godine ja i suprug zelimo bebu vec 3 godine radimo na tome ali kako mi se cini ne uspijeva nam ….
    Kasnila mi je menstruacija otprilike 3 tjedna i nekoliko dana ..odnose smo imali nezasticene jer kao sto sam rekla radimo na bebi…inace imam 52 kile i pocela sam u zadnje vrijeme da jedem jako puno povrca a nisam inace obozavatelj brokule dok sam u to vrijeme to pocela jeat makar iskreno nisam ni posumnjala na trudnocu i u ta 3 tjedna ja sam prenaglo dosla na 55 kila .
    Ugl.grudi su mi bile jako nateknute i bolne nisam mogla ni hodati koliko su me boljele niti spavati cak mi je i grudnjak smetao…da bi ja 22.3.2023 isla kupiti test za trudnocu jer iskreno nisam toliku paznju dala da mi kasni tek kad sam vidjela po kalendaru vidjela sam da mi kasni 12 dana i 22.3.23 odem da kupim test kad sam primjetila da sam mokra i odem u wc i vidim kao malo krvi al smede boje …
    I na kraju test nisam napravila jer sam mislila da sam dobila i imala sam jake bolove da mi ni tableta nije pomogla.
    da bi drugo jutro iz mene komadi izasli i napravim test tek sutra dan i vidi se kao neki plus al jedva dal mi mozete reci dal je to imao ovako nesto?

    Gabi1304 žao mi je što si to doživjela.
    Prema tvojim navodima to bi mogla biti biokemijska ili rani gubitak trudnoće. (ne znam dal su ti inače ciklusi točni)

    Nemoj pasti nakon toga, doći će sigurno uskoro i tvoj +.
    Vjeruj mi da ako je već morao bit spontani bolje da je ranije nego kasnije.

    Ja sam imala spontani sa 7 tjedana nakon što sam vidjela da bebi kuca srce i vjeruj mi bila sam mjesecima psihički lose, ne želim ni zamišljati kako je kad to bude i kasnije.

    Svaki gubitak je težak, ali vjeruj da je tako iz nekog razloga moralo biti. Nadam se da ćeš uskoro imati sretne vijesti.

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Gabi1304

    Cao nova sam ovdje imam 24 godine ja i suprug zelimo bebu vec 3 godine radimo na tome ali kako mi se cini ne uspijeva nam ….
    Kasnila mi je menstruacija otprilike 3 tjedna i nekoliko dana ..odnose smo imali nezasticene jer kao sto sam rekla radimo na bebi…inace imam 52 kile i pocela sam u zadnje vrijeme da jedem jako puno povrca a nisam inace obozavatelj brokule dok sam u to vrijeme to pocela jeat makar iskreno nisam ni posumnjala na trudnocu i u ta 3 tjedna ja sam prenaglo dosla na 55 kila .
    Ugl.grudi su mi bile jako nateknute i bolne nisam mogla ni hodati koliko su me boljele niti spavati cak mi je i grudnjak smetao…da bi ja 22.3.2023 isla kupiti test za trudnocu jer iskreno nisam toliku paznju dala da mi kasni tek kad sam vidjela po kalendaru vidjela sam da mi kasni 12 dana i 22.3.23 odem da kupim test kad sam primjetila da sam mokra i odem u wc i vidim kao malo krvi al smede boje …
    I na kraju test nisam napravila jer sam mislila da sam dobila i imala sam jake bolove da mi ni tableta nije pomogla.
    da bi drugo jutro iz mene komadi izasli i napravim test tek sutra dan i vidi se kao neki plus al jedva dal mi mozete reci dal je to imao ovako nesto?


    Svakako se javi ginekologu. Moguca biokemijska trudnoca.
    Ako radite na bebi vec 3 godine i jos niste ostvarili trudnocu, svakako se javite doktoru. Treba napraviti pretrage.
    Cak ako ti kasni 3 tjedna to vje vec i missed ab tako da ako je doslo do spontanog treba vidjet na UZV da je sve cisto.

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.