ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Anchy_001

Broj poruka: 24

Prijavi adminu

nemasekirancije i moja je jucer isto to na pregledu rekla da sumnja na zastoj u razvoju jer je po mjerama beba 32 tt, a ja sam 34..slala me odma na hitnu i isla sam na sv duh i tamo su napravili ctg, ultrazvuk i protoke, po njima je mozda tjedan dana razlike sto je u granicama normale.. Rekli su da se narucim za tjedan dana na kontrolu tak da krajem sljedeceg tjedna opet idem k njima da vidimo na cemu smo. U meduvremenu sam se privatno narucila kod dr Skvorca na ultrazvuk da mirnije spavam i to idem pocetkom tjedna. Kod njega sam vec bila i jako sam zadovoljna
    Nadam se da ces i ti nekog nac ili ak nis drugo, odi privatno isto da ne nacekivas i strepis 😊

[lilypie.com]

• fastloan078

Broj poruka: 53

Prijavi adminu

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals-
    *Commercial finance
    *Personal finance
    *Business finance
    *Construction finance
    *Business finance And many More:
    and many more at 3% interest rate;
    Contact Us Via Email: fastloan078@gmail.com
    Whats App +918929509036

• lucille9

Broj poruka: 235

Prijavi adminu

Preporučila bih isto doc.Kosa. Znam da neki ginekolozi sami njemu upučuju svoje UZVne ‘nedoumice’.
    Istina je, baš onak karakterno ne sjeda no to sada nije bitno. Onak je amimičan, odriješit i nije baš preelokventan. Cijena scana je 550kn, gleda sve živo i dosta dugo si na ‘stolu’.
    Iako je dosta odriješit, imala sam cijelo vrijeme dojam da je jako stručan i da se s te strane neda pokolebati.
    Evo primjerice i u vezi briseva, moji bolnički i primarni ginekolog kažu da su brisevi nepotrebni, doc.Kos je opet inzistirao na brisu i antibiotiku.
    Sve u svemu, moj zaključak je da baš ne sjeda ali je stručan.

• fastloan078

Prijavi adminu

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036

• fastloan078

Prijavi adminu

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036

• fastloan078

Prijavi adminu

• fastloan078

Prijavi adminu

• lucille9

Broj poruka: 235

Prijavi adminu

P.S.- ja opet imam dojam da drugi ginekolozi malo i navlače te mjere da odgovaraju tjednima što je puno opasnije nego izraziti zabrinutost.

Lavica27

Broj poruka: 1501

Prijavi adminu

Kako mislis “navlace” te mjere? Oznaci obruc trbuha,ispadne mjera. Ja svaki put gledam u uzv dok “oznacava gdje god sam na pregledu.. ne znam sto bi imali od tog da ”navlace"?

[lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

• fastloan078

Prijavi adminu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.