ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • valentina

Broj poruka: 109

Prijavi adminu

Gogaa_V

Taman htjela da vas pitam cure za NIFTY vidim da svaka skoro radi testove. Na vasu inicijativu ili dr? Ovde u Njemačkoj niko ne salje, niti pita da li neko želi na nifty npr.     Postoje samo redovne kontrole svako 3 ili 4 (nekad i duze) sedmice i to je to. Nikakve panorame ,nifty i ostalo. Izvade ti krv radi krvne grupe, i testova na bolesti, urin radi infekcija i to bi bilo to. Mjere ti tezinu, pijes vitamine i eto to je neko praćenje trudnoće. I sad mi baš sogorica kaze Nifty zahtjevaju samo trudnicama 35+. Mislim da ste vi puno zbrinutije što se tiče pracenja i detalja trudnoće u BiH i Hrvatskoj.

Ja sam radila nifty kod svojeg ginekologa u privatnon ordinaciji, i to u pon. Sad cekam rezultate.

[lilypie.com]

deewillow

Broj poruka: 61

Prijavi adminu

Prvo da pohvalim Loriju❣❣❣❣ puno hvala za tablicu, stvarno je super 😀😀
    Sve slicice su super, a Angie svaka cast, prekrasan trbuscic 😍 iskreno, slozila bih se s Ivom4, ja ga isto imam, ali moj izgleda vise kao da sam debela, a ne toliko koliko klasicni trudnicki trbuh 😁

[lilypie.com]

• valentina

Prijavi adminu

piba7

Meni je ovo s mojim trbuhom fascinantno.. ujutro se probudim s relativno normalnim trbuhom za koji mi se čini da se samo proširio u struku. Što dan više odmiče trbuh mi je sve veći, a navodno se još ne bi trebao uopće vidjeti.
    Ne znam da li sam toliko napuhana ili što..
    Čekam sutrašnji pregled pa ću i doktora pitati.

Hihih i moj trbuh ti je takav, ujutro ravan, s prvim obrokom malo veci, s drugim jos malo veci, trecim jos veci, navecer ogroman ko da sam u 5.mj trudnoce🙈😂. Ne pojedem nista puno previse nego i prije trudnoce nego napuhnutost,. Dok mi se u prvoj poceo lagano vidjeti tek u 4.mj, do tad bila potpuno ravna😄
    A cujem i od vise zena da im se u drugoj trudnoci isto tsk vidio puno ranije ko i nama😁

[lilypie.com]

• AnnA

Broj poruka: 47

Prijavi adminu

Curke, trbuscici su vam predivni :)

• mrgud_zg

Broj poruka: 58

Prijavi adminu

deewillow

Prvo da pohvalim Loriju❣❣❣❣ puno hvala za tablicu, stvarno je super 😀😀
    Sve slicice su super, a Angie svaka cast, prekrasan trbuscic 😍 iskreno, slozila bih se s Ivom4, ja ga isto imam, ali moj izgleda vise kao da sam debela, a ne toliko koliko klasicni trudnicki trbuh 😁

Ja se pridruzujem ovom izgledu samo se udebljala 😂😂 ja sam i prije trudnoce imala skembicu, sad je samo jos veca 🙈 jedva cekam da se malo formira 😁

• valentina

Prijavi adminu

Evo mojeg u 9-om tjednu🙈😂

[lilypie.com]

• valentina

Prijavi adminu

Slikala sam izbliza pa izgleda ogromniji, ali to je taj vecernji uglavnom😂
    U prvi tren sam vec bila pomislila da nisu trojke🙉😂

[lilypie.com]

Livia

Broj poruka: 198

Prijavi adminu

Woow cure, imate vec lijepe okrugle trbuscice 😍
    Ja sam jos amater u usporedbi s vama 😂😂

M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

• valentina

Prijavi adminu

Livia

Woow cure, imate vec lijepe okrugle trbuscice 😍
    Ja sam jos amater u usporedbi s vama 😂😂

Ne brini, to kad jednom krene😍😂

[lilypie.com]

Angie1205

Broj poruka: 626

Prijavi adminu

Dobro jutro curke!!
    Hvala na komplimentima 🥰
    Ja se uopce ne opterecujem kako izgleda busa, jesam ja debela il nisam pretjerala…meni je svaka trudnica lijepa 😍 Jos kako smo poceli raditi na bebi br.3 svako malo bi susrela trudnicu, prije ih nisam toliko primjecivala 🤪
    Popodne idem po nalaze probira al nekako me manje strah nego kad sam isla na pregled, dr mi sve pojasnio pa sam mirnija.
    Ima tko danas pregled…uzv??

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.