Želimo bebu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, nova sam ovdje pa bih htjela sa vama da podijelim svoju situaciju, pa ako neko ima da mi kaže svoje iskustvo i misljenje bila bih vaaam zahvalna.
    Naime nakon urađenog papa testa utvrđeno je da je nalaz uredan seb upaljenog grlića za sta mi je ginekologinja rekla da ne brinem, preporucila vaginalete i rekla da bez problema mogu ostati trudna.
    Kod nje na pregledu mi je rekla da je folikul razvijen dovoljno i da mogu poceti raditi na bebi…sto sam naravno i poslusala
    Uz to sam pila i Duphaston koji mi je ona prepisala zbog neredovnih menstruacija.
    Zadnju menstruaciju sam imala 17.3, a tablete sam počela piti 3.4 pa sve do 13.4.
    Sad kako je ona meni rekla menstruaciju ovog mjeseca bi mogla dobiti 15.4 ali sam ja bila nestrpljiva i kupila test 13.4 i uradila ga ujutro 14.4 te je on bio negativan :( 
    U podne nakon uradjenog testa sam odmah primijetila smedjaksti iscjedak sa blagim rozim tragovima.
    Sad ne znam sta da mislim…da li sacekati da vidim je li ovo stvarno period, ili ce proci pa da uradim test…ili jednostavno nije moj mjesec samo je bila prevelika zelja pa covjek umisli svasta..

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    da li znaš kada ti je bila ovulacija, tj prije koliko dana je bila?

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Kod nje sam isla 29.3 i rekla mi je da je tada folikul bio 16mm, 13 dan ciklusa i da odmah pocnem raditi na bebi
    Posto su mi neredoviti ciklusi tesko je pratiti ali sam radila kako je rekla, pokusali smo odmah 30.3 pa 1.4. I 3.4, pa sam imala te vaginalete i poslije toga opet odnos van ovulacije 8.4.
    Imam aplikaciju na telefonu koja pokazuje da je najplodniji dan bio upravo 1.4

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Tonia

    Pozdrav,
    da li znaš kada ti je bila ovulacija, tj prije koliko dana je bila?


    Kod nje sam isla 29.3 i rekla mi je da je tada folikul bio 16mm, 13 dan ciklusa i da odmah pocnem raditi na bebi
    Posto su mi neredoviti ciklusi tesko je pratiti ali sam radila kako je rekla, pokusali smo odmah 30.3 pa 1.4. I 3.4, pa sam imala te vaginalete i poslije toga opet odnos van ovulacije 8.4.
    Imam aplikaciju na telefonu koja pokazuje da je najplodniji dan bio upravo 1.4

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    ane1212

    Tonia

    Pozdrav,
    da li znaš kada ti je bila ovulacija, tj prije koliko dana je bila?

    Kod nje sam isla 29.3 i rekla mi je da je tada folikul bio 16mm, 13 dan ciklusa i da odmah pocnem raditi na bebi
    Posto su mi neredoviti ciklusi tesko je pratiti ali sam radila kako je rekla, pokusali smo odmah 30.3 pa 1.4. I 3.4, pa sam imala te vaginalete i poslije toga opet odnos van ovulacije 8.4.
    Imam aplikaciju na telefonu koja pokazuje da je najplodniji dan bio upravo 1.4


    Mislim da je kasno za implantaciju, moguće da ti već kreće menga… nadam se da griješim, ako ne procuriš kako treba kroz dva tri dana, najbolje onda napraviti opet test

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Tonia

    ane1212

    Tonia

    Pozdrav,
    da li znaš kada ti je bila ovulacija, tj prije koliko dana je bila?

    Kod nje sam isla 29.3 i rekla mi je da je tada folikul bio 16mm, 13 dan ciklusa i da odmah pocnem raditi na bebi
    Posto su mi neredoviti ciklusi tesko je pratiti ali sam radila kako je rekla, pokusali smo odmah 30.3 pa 1.4. I 3.4, pa sam imala te vaginalete i poslije toga opet odnos van ovulacije 8.4.
    Imam aplikaciju na telefonu koja pokazuje da je najplodniji dan bio upravo 1.4

    Mislim da je kasno za implantaciju, moguće da ti već kreće menga… nadam se da griješim, ako ne procuriš kako treba kroz dva tri dana, najbolje onda napraviti opet test

    Ma to sam i ja pretpostavila, ali kada covjek ima preveliku zelju… 
    Bit ce sledeci mjesec nas, nadam see
    Tebi hvala puno ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    ane1212 slažem se s Toniom, vjerojatno ti menga kreće, čini se kasno za implantaciju ako je ovulacija bila 1. ili 2.4., kada si počela piti duphastone ? koliko znam on može poremetiti ovulaciju ako se krene piti prije nje. 
    imala sam isto tako neredovite cikluse pa sam pila 3 ciklusa duphastone, ali nakon ovulacije mi je ginekologica ‘'namještala’' da krenem s njim. 

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    ane1212 slažem se s Toniom, vjerojatno ti menga kreće, čini se kasno za implantaciju ako je ovulacija bila 1. ili 2.4., kada si počela piti duphastone ? koliko znam on može poremetiti ovulaciju ako se krene piti prije nje.
    imala sam isto tako neredovite cikluse pa sam pila 3 ciklusa duphastone, ali nakon ovulacije mi je ginekologica ‘'namještala’' da krenem s njim.


    Pocela sam ga  18dan ciklusa, po 2 tablete i tako 10 dana.(3.4.), znaci pila sam poslije ovulacije.
    I meni je isto tako preporuceno da pijem 3 ciklusa, a imala sam i Pymcol vaginalete 20 dan ciklusa..
    Rekla mi je ako dodje do trudnoce u ta tri ciklusa da se javim njoj pa cemo vidjeti dalje.
    Ali eto, vise srece drugi put, lakse mi je ovako kada cujem i vasa misljenja

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    ane1212


    Pocela sam ga 18dan ciklusa, po 2 tablete i tako 10 dana.(3.4.), znaci pila sam poslije ovulacije.
    I meni je isto tako preporuceno da pijem 3 ciklusa, a imala sam i Pymcol vaginalete 20 dan ciklusa..
    Rekla mi je ako dodje do trudnoce u ta tri ciklusa da se javim njoj pa cemo vidjeti dalje.
    Ali eto, vise srece drugi put, lakse mi je ovako kada cujem i vasa misljenja


    Super onda! nadam se ako nije ovaj ciklus,da će biti idući, slobodno se priključi na ovu temu https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/lh-trakice-5-dio-82608 [miss7mama.24sata.hr]
    tipkaj s nama, svi mi imamo istu želju pa pomažemo jedna drugoj 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.