Želim bebu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katka24

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobra večer
    Naime onako,Zovem se Katarina imam 24godine.
    Sa dečkom pokušavam već 1g na bebi,ali jednostavno nejde. Imala sam menstruaciju u 08.11.2022 i bila mi je kasnila 3mj,otišla sam na pregled gdje mi je rečeno da je sve uredu,iako sam napomenula da već 1g ne mogu ostat trudna. Doktorica mi je vadila hormone,i nalazi su bili uredu i ništa više od toga nije pokušala.
    Evo sutra bi trebala dobit,ako ne dobijem znam da ću ići radit test i razočarat se.
    Može neki savjet što da učinim dalje?
    Hvala vam.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    katka24

    Dobra večer
    Naime onako,Zovem se Katarina imam 24godine.
    Sa dečkom pokušavam već 1g na bebi,ali jednostavno nejde. Imala sam menstruaciju u 08.11.2022 i bila mi je kasnila 3mj,otišla sam na pregled gdje mi je rečeno da je sve uredu,iako sam napomenula da već 1g ne mogu ostat trudna. Doktorica mi je vadila hormone,i nalazi su bili uredu i ništa više od toga nije pokušala.
    Evo sutra bi trebala dobit,ako ne dobijem znam da ću ići radit test i razočarat se.
    Može neki savjet što da učinim dalje?
    Hvala vam.


    Neka dečko odradi spermiogram

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • ivana505

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Muž i ja radimo imamo 29 godina i radimo na bebi 4 mjeseca. Ovulaciju pratim sa trakicama jer nemam iscjedak i pokazuju ju sredinom ciklusa (14 dan). Zadnji ginekološki pregled bio je u 1 mjesecu i ustanovljeno je da imam ciste na jajnicima međutim Ginekologica nije previše bila zabrinuta i rekla je da će nestati same od sebe. Odnose imamo svaki dan u vrijeme plodnih dana međutim još nismo uspjeli dobiti plus na testu :(
    Od dodataka prehrani pijem maca kapsule, vrkutu i folnu, a muž multivitamine.
    Imate li kakve savjete?

    Ciklusi svakih 27-28 dana
    Pijem maca kapsule, ulje noćurka i folacin

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    ivana505

    Pozdrav cure,
    Muž i ja radimo imamo 29 godina i radimo na bebi 4 mjeseca. Ovulaciju pratim sa trakicama jer nemam iscjedak i pokazuju ju sredinom ciklusa (14 dan). Zadnji ginekološki pregled bio je u 1 mjesecu i ustanovljeno je da imam ciste na jajnicima međutim Ginekologica nije previše bila zabrinuta i rekla je da će nestati same od sebe. Odnose imamo svaki dan u vrijeme plodnih dana međutim još nismo uspjeli dobiti plus na testu :(
    Od dodataka prehrani pijem maca kapsule, vrkutu i folnu, a muž multivitamine.
    Imate li kakve savjete?


    Pozdrav,
    Ja imam 23 godine i  nama je trebalo 7 mjeseci da uspijemo. Što se tiče cisti imam ih i ja, također doktorica nije nešto puno reagirala.
    Moj ti je savjet da pričekaš još 1,2 mj pa ako ne uspije da obaviš neke osnovne pretrage - štitnjaču, spolne hormone, kompletnu krvnu sliku, to je ono što sam ja išla izvaditi u siječnju da budem smirenija i sve je bilo uredu  pa sam u veljači ostala trudna. Ako ćeš biti mirnija odradi te pretrage i prije tih 6 mjeseci. Od pripravaka sam pila folnu, maca prah, povremeno čaj od vrkute i gledala sam više aktivnosti uvrstiti svaki dan i zdravije se hraniti..

    Sretno❤

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • ivana505

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Lana99

    ivana505

    Pozdrav cure,
    Muž i ja radimo imamo 29 godina i radimo na bebi 4 mjeseca. Ovulaciju pratim sa trakicama jer nemam iscjedak i pokazuju ju sredinom ciklusa (14 dan). Zadnji ginekološki pregled bio je u 1 mjesecu i ustanovljeno je da imam ciste na jajnicima međutim Ginekologica nije previše bila zabrinuta i rekla je da će nestati same od sebe. Odnose imamo svaki dan u vrijeme plodnih dana međutim još nismo uspjeli dobiti plus na testu :(
    Od dodataka prehrani pijem maca kapsule, vrkutu i folnu, a muž multivitamine.
    Imate li kakve savjete?

    Pozdrav,
    Ja imam 23 godine i nama je trebalo 7 mjeseci da uspijemo. Što se tiče cisti imam ih i ja, također doktorica nije nešto puno reagirala.
    Moj ti je savjet da pričekaš još 1,2 mj pa ako ne uspije da obaviš neke osnovne pretrage - štitnjaču, spolne hormone, kompletnu krvnu sliku, to je ono što sam ja išla izvaditi u siječnju da budem smirenija i sve je bilo uredu pa sam u veljači ostala trudna. Ako ćeš biti mirnija odradi te pretrage i prije tih 6 mjeseci. Od pripravaka sam pila folnu, maca prah, povremeno čaj od vrkute i gledala sam više aktivnosti uvrstiti svaki dan i zdravije se hraniti..

    Sretno❤

    Hvala za savjete. Pričekati ću još koji mjesec pa da vidim sto će biti, ako ne uspije onda ću osnovne preglede obaviti. Ja sam ovaj mjesec pokušala smanjiti vrkutu i piti ću je samo nakon ovulacije, a do tada sam uzela kapsule ulja noćurka kako bih dobila sluz. Čitala sam na dosta mjesta da je vrkuta super za ciste, ali nestaje sluzi sa njom. Inače nemam bas sluz tako da mislim da mi ju je vrkuta još i smanjila.

    Ciklusi svakih 27-28 dana
    Pijem maca kapsule, ulje noćurka i folacin

  • donatorSperme

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam muskarac plodan koji donira spermu. Ako se odlucite javite se na mail donator@mailfence.com .

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.