Zbunjena trudnica

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stevie_G

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdav svima,otvaram novu temu,pa ako netko mozda zna nesto slobodno mi se javi..ovako,ZM je bila 11.5.,pozitivan test sam imala vec 23 dan ciklusa,slabo vidljiva crrica,ali ipal tu..jucer 32 dan ciklusa,znaci po meni to je vec 5 tjedan trudnoce bila sam na uzv i doktor kaze da se vidi samo sitna tockica,nebi li se trebala vidjeti vec gestacijska vrecica i plod unutra,nakon 9 dana od pozitivnog testa?ima li netko slicna iskustva ili bar zna o cemu bi se moglo raditi?

  • Stevie_G

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Sva sam zbunjena jer ako je vec 23 dan ciklusa bio test pozitivan,kako to da se ne vidi nista vise od ove male tockice,rj kako je rekao malog baloncica..meni to toliko malo izgleda,jedva vidljivo na uzv slici

  • Avatar Marina.25

    Marina.25

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Na koliko su ti inace ciklusi? To sto si vidjela crticu 23 dan nista ne znaci jer clearblue za 6 dana ranije pokaze ali ne moze se vidjeti dok beta ne pređe preko 1000. Jako rano je to i dobro sto se ikako vidi tako rano. Pricekaj 7-8 tt kad budu i otkucaji. Sretnoo

  • sanya123

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Odi izvaditi betu to je po meni najsigurnije. Cca 20 eura košta. 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    27.09.2024. 1800 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Pričekati pa za 2-3 tjedna ponoviti uzv. Može biti da je bila kasnija ovulacija pa time i oplodnja, svakako je prerano za išta. 

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Stevie_G

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Evo da javim,vadila betu,znaci sad je nekih 6 tj od ZM,beta je 10 000,jel to ok?

  • Stevie_G

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    sanya123

    Odi izvaditi betu to je po meni najsigurnije. Cca 20 eura košta.

    Evo vadila betu,sad je nekih 6 tj od ZM,beta je 10 000,jel to ok?

  • Doriis

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Trudna si cestitam, javi se sad svojoj ginekologici za prvi pregled 🤗 


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • MandM

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Stevie_G

    Evo da javim,vadila betu,znaci sad je nekih 6 tj od ZM,beta je 10 000,jel to ok?

    To je više nego ok. Čestitam 😍😍😍 vidjet će se, čuti već za tjedan dana i srceko.

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • miminim

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    miminim
    21:08 23. LIPANJ 2024.
    Pozdrav zenice
    Imam jednu neobicnu situaciju. Naime sve je pocelo s kasnjenjem M i intenzivnim bolovima. Test prvi dan kasnjenja je bio pozitivan s intenzivno tamnom crticom. Test na dan kad je stigla" navodna M je bio takoder pozitivan, ali je druga crtica bila gotovo nevidljiva. Dva sata nakon je stigla navodna M. Ta M je trajala oko 4 dana. Samo tjedan dana nakon toga sam jako obilno prokrvarila s intenzivnim bolovima u ledima. Zavrsila na hitnoj u petrovoj gdje su prvo radili test na trudnocu koji je bio negativan. Za krvarenje nije bilo objasnjenja po njima. Uzv nije napravljen samo opci pregled. Receno mi je da moram na kiretazu.Iduci dan su mi ipak dali samo neke tablete za zaustavljanje krvarenja. Taj je dan krvarenje bilo jos intenzivnije i pao mi je komad velicine pol dlana. Oni su to vidli i rekli da je to ok. Dan nakon toga otpust. Krvarenje gotovo stalo. Nikakav pregled uzv nista. Dijagnoza : uvecana mm.
    Receno mi je da cu tj dana nakon toga dobiti pravu menstroaciju i nakon 3tj da dodem na uzv da vide da li je sve ok. Ja sam iskreno nakon svega toga ostala zbunjena jer je meni sve izgledalo kao prekid trudnoce, a ne kao neko uvecano menstroalno krvarenje. Ugl. Da li sam luda ili je normalno da bi voljela cuti tuda misljenja sta da radim dalje? Drugo misljenje ljecnika ili? Da li bi vi samo presle preko toga?CITIRAJ

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.