Već jedna šalica kave dnevno smanjuje šansu da zatrudnite

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Sad kad malo pogledam taj članak, i razmislim, zaista možda i ima nešto u tome, osim riječi.
    Radila sam kao konobarica, i moja dnevna doza proteklih godinu i pol bila je 4-5 šalica.

  • Madmoseille

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam zbilja kavopija, ali zatrudnila sam doslovce odmah oba puta,te sam prvo prenijela 10dana,ali drugo rodila 1tj prije,stoga kava nema veze s tim,kao ni alkohol,djeca su jako da ne kažem natprosječno inteligentna,djeca su prohodala spontano sa 9mj oboje,bez ikakve prisile i sami se počeli hraniti sa godinu dana,progovorili također,slagali rečenice sa 1,5g….

    Karin

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.