učestalo mokrenje u trudnoći i negativan test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • andjelina9622

Broj poruka: 18

Prijavi adminu

cure, imam dva pitanja

1. koja je od vas prije testa imala učestalo mokrenje, ono dvije-tri kapi pa pritisak kao da moras opet i koliko je dana to trajalo?
    2. je li moguće da test pokaže pozitivno tek u 6.-7. tjednu trudnoće?

Broj poruka: 4311

Prijavi adminu

andjelina9622

cure, imam dva pitanja

1. koja je od vas prije testa imala učestalo mokrenje, ono dvije-tri kapi pa pritisak kao da moras opet i koliko je dana to trajalo?

1.To bi prije bio znak neke upale. 2.Test bi i prije tog  trebao pokazati ako se radi o trudnoći. Meni je m kasnila,napravila sam test 11dan kašnjenja…

Broj poruka: 5449

Prijavi adminu

andjelina9622

cure, imam dva pitanja

Imeni ovo vise djeluje kao upala,  nego nesto drugo.
    Test bi trebao biti pozitivan prije. Moj je bio pozitivan 4.dan kasnjenja,  odnosno na tocno 4+5.

http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

• andjelina9622

Prijavi adminu

napravljena kontrola urina, nalazi uredni, s jajnicima sve u redu
    na ultrazvuku endometrij 17 mm, kaze trebala bi dobiti uskoro…14 dana pijem tablete za izazivanje mjesecnice i jos uvijek nista..mucnine i dalje tu, 2 testa negativna, ona iz dm-a
    vadila bi betu, ali mi nije blizu, ne stignem

• andjelina9622

Prijavi adminu

i da napomenem mokraca mi je bez ikakvog mirisa, prozirna i tjednima imam povisenu temperaturu u popodnevnim satima …kolika je sansa da nesto s testovima nije bilo u redu? to su one trakice sto se dobiju 2 u kutiji …

Broj poruka: 5449

Prijavi adminu

andjelina9622

i da napomenem mokraca mi je bez ikakvog mirisa, prozirna i tjednima imam povisenu temperaturu u popodnevnim satima …kolika je sansa da nesto s testovima nije bilo u redu? to su one trakice sto se dobiju 2 u kutiji …

Prije svega nisi napisala uopce koliko ti menstruacija kasni. Koliko traju ciklusi inace… Ako 14 dana pijes tablete za izazivanje menstruacije,  pretpostavljam da kasni bar 2 tjedna. Test je trebao vec definitivno biti pozitivan. Pokusaj ponoviti s nekim boljim testom i prvim jutarnjim urinom,  ako vec ne mozes ici betu vadit.

http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.