Učenje plivanja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Kada su vaša djeca naučila plivati? Kako ste ih naučili? Imate li neki savjet???

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Moj je sin naučio plivati sa 5 godina i sam je pokazao volju i želju da nauči plivati. Prvo je plivao samo sa jednom narukvicom i onda bez i te jedne, mi smo mu naravno bili podrška i fizička i psihička.  Proplivao je na bazenu i onda se na moru se još usavršio. Mislim da je najbitnije da se djeca ne forsiraju i da u svojim glavicama moraju osjetiti spremnost i sigurnost za plivanje bez pomagala.

    happy mum

  • sascha_zg

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    moj sin ima 3 godine i obožava vodu…jedva čekam da nauči samostalno plivati,radit ćemo na tome….

  • cesarica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin je prvi put bio u bazenu s 7mj. Vodu obožava. Koristimo swimtrainer i prezadovoljni smo. Krece se ko zabica s rukama i nogama.

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Da, i ja mislim da je bolje ne forsirati, proplivat će sigurno, pa bolje i pričekati ako treba.

    tanja

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.