'U Nizozemskoj sam se na porodu osjećala kao kraljica'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Eto…i sad je Hrvatska i Nizozemska u EU…
    ja se u Hrvatskoj bolnici ili kod doktora osjecam ko u stali…eto…kad sam rodila sjetila sam se kako je Marija rodila Isusa u stali. Doktori i sestre su ok ali uvjeti zalosni. Vecinom u zgradama iz 19.ili pocetka 20.stoljeca
    a kod doktora ici da ne govorim…sto pretraga na sto razlicitiih lokacija i sad ti nahodavaj

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    blago tebi kad si tako lijepo prosla na porodu i imas lijepa sjecanja na bolnicu i sve ostalo.
    mi zivimo u njemackoj i maleni od 2,5 godine je sad prije koji dan krenuo u vrtic.hrvatski prica a njemacki ce tek naucit,trenutno nezna nista.znam da mu je tesko ali ce mu zlata vrijedit kad nauci.

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.