Tummy tub kadica

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ijerbic

    Ijerbic

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    zanima me da li koja od vas kupa dijete u tummy tub kadici i kakva su vaša iskustva?

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Moja prijateljica je ima i prezadovoljna je s njom. Mala joj se u njoj brčkala i kad više nije stala u nju. Rekla je da joj je super praktična i da je njezina beba obožava. Mi smo se dugo dvoumili između nje i obične i gledali kako kupaju bebe na youtube-u. Na kraju prvo kupanje je “obavila” patronažna u velikoj kadici i mi smo samo tako nastavili.  U njoj se naš mišić razmaše, lupa s nogama, rukama, baš uživa… I onda nismo htjeli mjenjati ;)

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Meni izgleda da je super za bebu ali nekako nezgodno mami za držati, ja bi se stalno bojala da ga ne zaronim ;) Možda griješim, nisam isprobala!

  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    jel još netko probao? i mi smo počeli u velikoj kadici s patronažnoj, sad me strah mijenjati :P

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Mene zanima da li se može negdje u Zagrebu nabaviti?

    22.07.2014. <3

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.