Trudnoca u 30-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    U Hrvatskoj prosječna prvorotka ima oko 30 godina tako da, chill prvo. Drugo, dva mjeseca pokušavanja je ništa, šansa da ostaneš trudna po ciklusu je 25%, a uzmi u obzir da ima i anovulatornih ciklusa, tako da niste ni statistiku ispucali. 
    Šansa za trudnoću u neplodnim danima je nikakva, ako ne uzimamo u obzir kasnu/ ranu ovulaciju.
    Ja ti neću reći da se opustiš jer su moja djeca proizvod potpomognute oplodnje, i najviše me živciralo kad mi netko kaže opusti se, doći će a ja s ozbiljnim problemom. Ja bih pokušavala još 6 mjeseci i ako ne bude ništa, pravac ginekologu na obradu. 
    S time da si možeš pomoći da koristiš ili ovulacijske trakice, ili mjeriš bazalnu temperaturu ili pratiš cerviklanu sluz i da naravno, seksaj se u plodnim danima. 

    Puno sreće! 

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • mTina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Znam da je to kratko vrijeme, svejedno nekako se zabrinjavam. Cekam bas na termin kod ginica pa da vidimo. Inace uvijek prepoznam kad imam ovulaciju, bar tako mislim. Naravno da cemo pokusavati i dalje. Nadam se da cemo i uspjeti. 
    Hvala ti na odgovoru.😊🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.