Trudnoća-nova tema

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NinaM21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene! 
    Imam par pitanja, možda se nekad koja od vas susrela sa sličnim događanjima. Menstruacija mi je kasnila par dana, nakon toga sam dobila (dali je bil M ili nije, ne znam). Prvi dan skoro ništa, totalno svijetlo rozo, skoro pa ništa. Drugi dan malo nešto smeđe, treći dan skoro ništa vise. Ne znam ni sama dali je bila M ili ne. Napravila sam test za trudnoću prvi dan kada sam krvarila, negativan je bio. Nakon tri dana sam slučajno nešto uzela test, totalno blijedo plava crtica. Napravim isti taj dan, tj.vecer digitalni (Clearbule) test, negativan. Međutim mučnina je non stop tu negdje prisutna, akne po licu i po prsima sto nikad nisam imala. Danas popodne sam zaspala, mučnina me probudila. Osjetim da me leđa bole non stop. Termin kod ginekologa dobit, uzas. Dali da pričekam još, pa da napravim opet test ili? 
    Hvala na svakom odgovoru🤍 Ispričavam se na malo dužem postu! 🩷

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    NinaM21

    Pozdrav žene!
    Imam par pitanja, možda se nekad koja od vas susrela sa sličnim događanjima. Menstruacija mi je kasnila par dana, nakon toga sam dobila (dali je bil M ili nije, ne znam). Prvi dan skoro ništa, totalno svijetlo rozo, skoro pa ništa. Drugi dan malo nešto smeđe, treći dan skoro ništa vise. Ne znam ni sama dali je bila M ili ne. Napravila sam test za trudnoću prvi dan kada sam krvarila, negativan je bio. Nakon tri dana sam slučajno nešto uzela test, totalno blijedo plava crtica. Napravim isti taj dan, tj.vecer digitalni (Clearbule) test, negativan. Međutim mučnina je non stop tu negdje prisutna, akne po licu i po prsima sto nikad nisam imala. Danas popodne sam zaspala, mučnina me probudila. Osjetim da me leđa bole non stop. Termin kod ginekologa dobit, uzas. Dali da pričekam još, pa da napravim opet test ili?
    Hvala na svakom odgovoru🤍 Ispričavam se na malo dužem postu! 🩷


    To je evaproaciska linija…ne ocitavajte test nakon 5 min… lijepo pise na kutiji kad se ocitava i koliko smije proc…
    Test je negativan i narucite se kod ginekologa na pregled ocito je samo neki disbalans ili stres il nesto… trudnoca nije…da je vec bi bilo pozitivno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Malecka252

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,
     nedavno sam radila test na kojem je bila slabasna crtica tocno nakon 5 min koju sam vidjela samo pod suncem, nakon nekog vremena je nestala pa me zanima jel postoji mogućnost da je premala trudnoca pa se zbog tog to dogodilo ili? Također prije toga mi je M kasnila ali to je normalno kod mene, stigla je ali imala sam krvarenje koje je trajalo nesto krace nego inace. Postoji li mogućnost da ovdje stavim sliku da vidim jel umisljam ili i vi vidite isto 😂😅 hvala puno 

  • Malecka252

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/DLy9CT2 [ibb.co]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Malecka252


    A kad je rađen ovaj test? Ako je rađen danas svakako bi crtica trebala biti bas vidljiva i debela . 
    Al s obzirom da kažeš da si dobila na kraju M vjerojatno je test negativan …

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Malecka252

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

     Jucer, ali ponovit cu svakako jer mi je M bila kraca nego inace pa me strah da nije mozda implantacijsko krvarenje jer sam nakon tog imala roskasto smedi iscjedak. A na ovom testu sam vidjela tu bljedunjavu crticu pod suncem, mozda vidite ako skroz priblizite 😅nakon 1h sam tek tako pogledala i  nije se vise  vidjela pa mi je cudno

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Malecka252

    Jucer, ali ponovit cu svakako jer mi je M bila kraca nego inace pa me strah da nije mozda implantacijsko krvarenje jer sam nakon tog imala roskasto smedi iscjedak. A na ovom testu sam vidjela tu bljedunjavu crticu pod suncem, mozda vidite ako skroz priblizite 😅nakon 1h sam tek tako pogledala i nije se vise vidjela pa mi je cudno


    Test je nwgativan…vec smo vam par nas odgovorili imali ste menstruaciju k tome jos.

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • anix

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ja sam imala mens 14-21 . Ja sam imala udes 21 i dozivela stres onda dobijem 26 uradim prolaktin prolaktin visi za 300 i posle toga rekao mi doktor da mirujem i da pojovimo prolaktin 15og medjutim ja zatrudnim u tih 15 dana. Sutra idem goinekologu i videcemo, mislim da nije to problem nego je povisen bio radi stresa i jer sam noc pre citala po goggle i stresirala se 

    21.01 clear blue plus
    22.01 clear blue digital ( 1-2+)
    Prvi pregled 25.01
    25.01- beta 42
    😊😊🍀

  • anix

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Malecka252

    Jucer, ali ponovit cu svakako jer mi je M bila kraca nego inace pa me strah da nije mozda implantacijsko krvarenje jer sam nakon tog imala roskasto smedi iscjedak. A na ovom testu sam vidjela tu bljedunjavu crticu pod suncem, mozda vidite ako skroz priblizite 😅nakon 1h sam tek tako pogledala i nije se vise vidjela pa mi je cudno


    I da se videla posle sat, test posle 10 min vise nije tacan

    21.01 clear blue plus
    22.01 clear blue digital ( 1-2+)
    Prvi pregled 25.01
    25.01- beta 42
    😊😊🍀

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.