Trudnoca nakon klasicne operacije mioma

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Drage mame i buduce mame,ja sam nova ovdje i zeljela bih sa vama razmijeniti iskustva o trudnoci poslije operacije mioma.Prije 5 mjeseci sam operirana,imala sam 31 miom(da dobro ste procitale) ,sveukupne tezine 1400 grama .Sve proslo dobro i sad planiram trudnocu,doktor je isto optimistican.Imate li vi iskustva i da li ste rodile nakon takve operacije?

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Znam slučajeve u kojima su žene rađale nakon mioma, čak i sa njima!
    Ako je endometrij uredan i sve ostalo u redu, nema razloga da nemaš urednu trudnoću i rodiš zdravo dijete!
    Sretno!

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala,osim sta mi je maternica ostala malo veca nego kod zdrave zene,sve ostalo je u redu.

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    To mislim nema veze, bitno da je ostalo u redu.
    Sretno i da brzo bude plusić!

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala puno,ja sam isto optimisticna,to je onaj osjecaj kad unatoc svemu nekako osjecam da ce sve ispast dobro.

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    I sa mnom je tako bilo, ali ja sam imala ciste, pune jajnike, jedan miom u nastajanju, neredovite cikluse, kroničnu upalu mjehura i autoimunu bolest u nastajanju…al kad te hoće, hoće te!

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    imam i ja autoimunu bolest,trenutno u remisiji,pa se nadam da ce tamo ostat zauvijek,mioma sam se rjesila,a nisam bas ni u cvijetu mladosti sa skoro 39 godina,ali idemo dalje,u pobjede. Hvala na prijateljstvu!!!

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Hvala i tebi!
    Znam koliko je teško majčinstvo uz bolesti, ali ništa nije nemoguće, u to sam se i sama uvjerila, imam  koju godinu manje od tebe, ali isto sam prešla tridesete i tek onda rodila!
    Kad misliš pozitivno, mozgu šalješ pozitivne poruke, a onda ih on vraća u tvoje tijelo.
    Ohrabri se!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.