Trudnoca ili ne?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivana28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage zenice.
    Menga mi je u 1 mj kasnila 6 dana kad se pojavila trajala je tri dana i bila je cudne boje. Nakon tog krvarenja sam vidjela da imam bijeli gusti iscjedak, imam lagane grceve u trbuhu i bol prelazi u leda i prepune s tim da me boli i s lijeve i desne strane. Osjecam mucninu i zadnja tri dana glavobolju kao da mi tlak pada. Cesto idem piškiti svaki cas trcim na vc. Grudi me bole na dodir i inace mi prije menge iskoce pristevi al prije ove nisu nego tek danas sam dobila tri pristica. Jako me brina ta situacija posto me boli. Sta vi mislite kakava su vasa iskustva bila?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ivana Bunjevčević

    Drage zenice.
    Menga mi je u 1 mj kasnila 6 dana kad se pojavila trajala je tri dana i bila je cudne boje. Nakon tog krvarenja sam vidjela da imam bijeli gusti iscjedak, imam lagane grceve u trbuhu i bol prelazi u leda i prepune s tim da me boli i s lijeve i desne strane. Osjecam mucninu i zadnja tri dana glavobolju kao da mi tlak pada. Cesto idem piškiti svaki cas trcim na vc. Grudi me bole na dodir i inace mi prije menge iskoce pristevi al prije ove nisu nego tek danas sam dobila tri pristica. Jako me brina ta situacija posto me boli. Sta vi mislite kakava su vasa iskustva bila?


    Najbolje da napraviš test ili izvadiš krv da vidiš kolka ti je beta…

  • Ivana28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    A da li su ovo simptomi moguci ili? S tim da mi temp varira izmedu 37 i 37.3

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ivana 28

    A da li su ovo simptomi moguci ili? S tim da mi temp varira izmedu 37 i 37.3


    Simptomi su mogući ali je to zeznuto jer mogu biti simptomi trudnoće, menge ili upale neke, pokušaj s testom i javi se svom doktoru

  • Ivana28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Glava me boli od jutra i ujutro mi je isla krv iz nosa inace mi nikada nejde. Napravila sam test negativan s tim da sam ga platila 10 kn. Vec me pomalo strah.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.