trudnoća i mala beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Jeja


    Između prvo dvoje je razlika skoro 11 mjeseci,a između druge i treće 18 mjeseci. Kad sam bila treći put trudna bilo me strah kak ću to uspijevat,ali kad sam rodila sve se nekak posložilo. A sad kad su već veliki (najmlađa ima 7 godina) me hvata panika kak ću se snać nakon toliko godina,hoću znat s malom bebom…

    Ako sam dobro shvatila, prvo dijete je imalo 2 mjeseca i ostali ste trudni? Kako ste uspjeli s dvoje male djece? Pitam jer sam i sama trudna, danas radila test i pozitivan je, a po mojoj procjeni sam trudna 6 tj. Imam dijete od 8 mj, a ostala sam trudna cim je napunio 7 mj, i sad se brinem kako cu ja to. Prvi ce imati 16 mj kad rodim, i iskreno, strah me :( Molim savjete, iskustva… hvala :)

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Ja sam evo mjesec i pol pred porod, a imam klinca od 2,5 godine. mi smo i htjeli ubrzo na drugo baš zbog toga da ne bude velika razlika, a i dok smo još u tom “điru” :-)  . ponekad se pitam kako ću to sve stići i uskladiti sve jer sam cijeli dan sama, ali budem već nekako,

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.