Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • plavuša23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dali i vi vidite blijedu crtu, kasni mi 4.dan. ali mi je ovulacija bila 19ti dan.

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    PLAVUŠA23 https://imgbb.com/ [imgbb.com]  učitaj fotku na ovaj link pa ovdje kopiraj jer se inače slika ne vidi 

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • ssjj18

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,zene htela bih pitati da li je moguce da test pokaze bledu liniju jedva vidljivu nakon 12 od odnosa 
    Osecam se malo cudno,mucnine,mnogo jedem iskreno ne zbam sta da mislimjuce sam uradila test i kroz par sati sam slucajno pogledala i uocila jedva vidljivu liniju(kad ovo kazem muslim na to da se bas moras zagledat da bi video nesto 
    Svi oko mn su ubedjeni da sam trudna ne znam sta da radim iskreno 

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    ssjj18

    Pozdrav cure,zene htela bih pitati da li je moguce da test pokaze bledu liniju jedva vidljivu nakon 12 od odnosa
    Osecam se malo cudno,mucnine,mnogo jedem iskreno ne zbam sta da mislimjuce sam uradila test i kroz par sati sam slucajno pogledala i uocila jedva vidljivu liniju(kad ovo kazem muslim na to da se bas moras zagledat da bi video nesto
    Svi oko mn su ubedjeni da sam trudna ne znam sta da radim iskreno

    Test se očitava u roku nekoliko minuta, to sto si vidjela je evaporacijska crta.

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.