Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bebica12345

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, ovdje sam nova
    Vec danima citam iskustva o negativnim testovima
    E pa moja situacija je sljedeca 
    Pila sam prosli mjesec daylla tablete, 03.08 sam dobila M. 17.08 bila mi je ovulacija koju sam osjetila jer me je desni jajnik probadao, citajuci po portalima
    Odma po prestanik tabletama moze se zatrudnjeti, a ja i decko smo intenzivno radili na bebi. U petak 26.08 sam radila test i pokazao je plusica, svi ostali 4 testova su negativni i danas navecer 5 negativni. Simptome imam ovak(stalno mi se piski, bradavice su mi smede i ono podrucje oko pradavica, na tome podrucju oko bradavica su se pojavili ko neki sitni pristici sto do sada nisam imala, prije nekih 5 dana imala sam sluzavi iscjedak mljecnobjele boje i ljepljivi, s tim da sutra trebam 31.08 dobiti M, a opce se ne osjecam koda da budem dobila, nije mi ko inace, sutra ujutro budem napravila jutarnji test, a ako mi bude kasnila budem otisla krv vadit, sta vi mialite?

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    bebica12345

    Drage mame, ovdje sam nova
    Vec danima citam iskustva o negativnim testovima
    E pa moja situacija je sljedeca
    Pila sam prosli mjesec daylla tablete, 03.08 sam dobila M. 17.08 bila mi je ovulacija koju sam osjetila jer me je desni jajnik probadao, citajuci po portalima
    Odma po prestanik tabletama moze se zatrudnjeti, a ja i decko smo intenzivno radili na bebi. U petak 26.08 sam radila test i pokazao je plusica, svi ostali 4 testova su negativni i danas navecer 5 negativni. Simptome imam ovak(stalno mi se piski, bradavice su mi smede i ono podrucje oko pradavica, na tome podrucju oko bradavica su se pojavili ko neki sitni pristici sto do sada nisam imala, prije nekih 5 dana imala sam sluzavi iscjedak mljecnobjele boje i ljepljivi, s tim da sutra trebam 31.08 dobiti M, a opce se ne osjecam koda da budem dobila, nije mi ko inace, sutra ujutro budem napravila jutarnji test, a ako mi bude kasnila budem otisla krv vadit, sta vi mialite?


    Jesi napravila testic?

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Možda je najpametnije da odeš izvaditi betu jer s testovima nikad ne znaš. Samo živce gubiš pogotovo kad je tako malo pozitivan, malo ne..mislim da bi ti doktorica čak dala uputnicu jer kasni i testovi su zbrkani..

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.