Trudnoca nakon spirale

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pupy-85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam jedno pitanje, prosli mjesec treci dan menstruacije vadila sam spiralu jer smo se muz i ja odlucili ici na djete. Sad mi menstruacija kasni 3 dana i neznam dali je to zbog vadenja spirale ili je ipak mogucnost trudnoce??? ako netko ima slicna iskustva molin vas recite mi. I po vama kad je najbolje napraviti test?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nemam iskustva sa spiralom samo s pilulama!Sta se tice testa posto ti kasni tri dana mozes ga odmah napravit!Inace se preppruca nakon dan kasnjenja!Imas u dm po 30 kn!I onih trakica jeftiniji pa odluci!Ajde,bas se nadam da ti je plusic!Inace,nakon skidanja s kontracepcije zena je vrlo,vrlo plodna tako da…..Drzim fige!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Javi!!!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Pupy-85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bas ste mi uljepsale jutro 😍
    Kupila sam u ljekarni Clearblue, kaze da se moze napraviti test u bilo koje doba dana ako mjesecnica kasni. Malo me strah da nebi ostali razocarani, a sa druge strane izjeda me iscekivanje. Rekla mi je ginekologica da mozemo odmah raditi na bebici ali mi nije rekla da je zena tada najplodnija…tako da hvala vam punoooo na toj info

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    I zapamti…I vrlo,vrlo slaba crtica je znak trudnoce!Govorim iz iskustva….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Pupy-85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno 
    Javim vam

  • Pupy-85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nazalost nista 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Zao mi je!Bas sam se ponadala da ces ugledati plusic!Al nemoj ocajavat!Tek ste poceli,budi ako mozes sto manje opterecena s time i mozda sljedeci mjesrc….ko zna….sretno

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • mala55

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    imala sam spolni odnos bez zastite sa deckom i trudna sam prije 3 ipo tjedna smo imali odnos hvala svima

  • mala55

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mala55

    imala sam spolni odnos bez zastite sa deckom i trudna sam prije 3 ipo tjedna smo imali odnos pa me zanima u kojem sam tjednu trudna 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.