Trudnice sa blizancima - javite se! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jejazg

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ima li curki koje cekaju blizance? 
    Ja sam 14+4 tt..

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Ja sam 9tj.

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Mene zanima kada ste saznale da nosite blizance i dali je neko od vas vadio krv betu hcg i kolika je bila i u kojem tjednu? Hvala

  • Avatar Lucy_

    Lucy_

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Mangomum

    Pozdrav. Mene zanima kada ste saznale da nosite blizance i dali je neko od vas vadio krv betu hcg i kolika je bila i u kojem tjednu? Hvala


    Pridružujem se pitanju 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Odmah na prvom pregledu saznate da su dvije bebe. Meni su na drugom pregledu i potvrdili, jer su prokucala oba srca. 
    Beta je bila na 16dpo 620 a na 18dpo oko 1400. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy_

    Lucy_

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Livia

    Odmah na prvom pregledu saznate da su dvije bebe. Meni su na drugom pregledu i potvrdili, jer su prokucala oba srca.
    Beta je bila na16dpo 620 a na 18dpo oko 1400.


    Nisam još obavila prvi pregled, al betu sam vadila. Na 14.dnt tj. 19.dpo je bila 3842..

    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Lucielle

    Livia

    Odmah na prvom pregledu saznate da su dvije bebe. Meni su na drugom pregledu i potvrdili, jer su prokucala oba srca.
    Beta je bila na16dpo 620 a na 18dpo oko 1400.

    Nisam još obavila prvi pregled, al betu sam vadila. Na 14.dnt tj. 19.dpo je bila 3842..


    Lucille oooo velika beta za 19 dpo mogli bi bit bizancici kada ides na prvi pregled? Ja idem 10.6

  • Avatar Lucy_

    Lucy_

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Mangomum,  u ponedeljak 03.06.
    Ti isto predpostavljaš da nosiš blizance? Jesi vadila betu, kolika ti je bila? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Lucielle opa 😍 Moguce da su blizanci, jel bio transfer jedne blastice? Jesi ponavljala betu?

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy_

    Lucy_

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Livia, da, da, moguće je, ipak su dvije blastice bile 😁
    Nisam, nisu mi dali da ponavljam, vjerovatno je ovaj rezultat bete dovoljan. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.