Trudnice sa blizancima - javite se! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • raz2002

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    nema smisla citati o losim stvarima, samo se uplasim.

    holiday palace [holidayclub999.com]  

  • Bebe/blizanci

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Devojke drage ne razmisljajte o velicini stomaka. To je individualno. Zavisi od gradje i sl. Bitno je da bebe napreduju. A sve do 20te nedelje su sitne svajako.

  • marina30

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Pozzz ima li tko aktivan na ovoj temi

  • Klara123

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Cure sa blizancima javitee seee…..

  • Tončica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke… evo I mene sa blizancima.. 12-tt… trenutno lezim zbog hrmatoma 
    Kakvo je stanje kod Vas

  • Kate

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao cure, juce sam saznala da sam trudna sa blizacima dvojajcani.  7 sedmicu sam. Ovo mi je druga trudnoca, imam kerkicu 5god rodjena carski 9 dana posle termina jer nikako se nisam otvarala. Divno je da ima forum za nas trudnice sa blizancima.  Iako imam divno iskustvo sa prvu trudnocu, sve je bilo super nikakvi komplijacija, pokretna do zadnjeg dana, al sad me malo hvata  panika sve je ovo novo za mene i skroz drugacije. Pozdrav, druzucemo se 😀

  • @mamitoooo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice ☺ kako ste? I ja sam jucer saznala da nosim blizance. Jos smo pomalo u šoku. Sreci nigdje kraja. Samo da bude sve ok. U 8+5 tt sam ali mi nisu rekli da li su jednojajcani ili dvojajcani. Kada ste vi saznali?? 

  • Avatar marica25

    marica25

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Sara Ćehajić

    Pozdrav mamice ☺ kako ste? I ja sam jucer saznala da nosim blizance. Jos smo pomalo u šoku. Sreci nigdje kraja. Samo da bude sve ok. U 8+5 tt sam ali mi nisu rekli da li su jednojajcani ili dvojajcani. Kada ste vi saznali??


    Pozdrav i od mene :) takoder nosim blizance prva trudnoca u 11+3 tt smo i zasad je sve idealno 
    Pa meni je u 7+1 tjednu rekao da su dvojajcani mada je ranije ginek.vidio da su blizanci tamo 5 tjedan no nije mi nista govorio dok nisu malo narasli

    [lilypie.com]

  • tota

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Žene moje drage, nova sam u grupi. Išla sam na icsi oplodnju i odmah sam ostala trudna. Na 1.pregledu dr. je rekao da vidi 2 gestacijske vrecice. Sada sam trudna 6 tjedana..u 7.tjednu idem na uzv pa cemo vidjeti koliko ce srceka kucati! Zahvaljivam Bogu sto sam se prebacila u ovu grupu! 
    Zelim vam svima lijepu trudnocu!

  • Avatar Vale9411

    Vale9411

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav svima 😊 Nova sam na forumu 😊 Trudna sam 24 tjedna,i nosim dvije curice 🤗🤗 Jednojajcane,u jednoj posteljici i jednom vodenjaku..U 22 tjednu sam bila na pregledu i otkrili su mi skracen cerviks na 8mm,tako da su mi hitno napravili cereklazu..sada sam na mirovanju i zadnji pregled je pokazo sada cerviks duzine 29mm 🙏😊 Zanima me dali je koja mama obavila cereklazu s blizancima i do kojeg tjedna su uspjeli dogurati? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.