Trudna ili ne?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninaa32

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo svima,e ovako…moj decko i ja smo prije nekih 7 dana isli na putovanje i vec duze vrijeme planiramo imati bebu.Putovanje je trajalo 5 dana i tokom tih 5 dana smo svaki dan imali odnos i svaki put je ejakulirao u meni.Menstruaciju sam trebala dobiti prije 2 dana,ali nisam jos.Takodje jucer smo imali odnose i opet je ejakulirao u meni.Zelim vasa misljenja,znam da nije moguce da tako brzo ostanem trudna ,ali bih zaista volila da se to desi :)

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Ako ti kasni menst.onda je moguce da si trudna. Najbolje i najsigurnije ti je napraviti test. Nadam se da ces ugledat plusic.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Meni se uvijek poremeti menst.nakon puta. Zna mi kasniti po tjedan dana. Nadam se da je u tebe ipak trudnoca u pitanju.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Napravi test i znat ćeš 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.