Trudna ili ne

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Segmeee1

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Drage dame. Ja sam dobila 30.10. Za 21 dan sam opet trebala dobit, no medjutim menstruacija se nije pojavila. Uradim treći dan izostanka test trudnoce jedna linija tamna, jedna svijetla. Racunam TRUDNA. Imali odnos 25.11. Nakon toga dva dana me bolio stomak grcevi ovo ono (predznaci trudnoce). Proslo devet dana nakon svega sto ja mislim da sam tada začela krene mi krv teci poput menstruacije. Koje prijasnje menstruacije su inace sa ugrušcima,a ovo krvarenje  malo se povecali ugrusci. No medjutim , u ponedeljak krvarim i odem doktoru pregledam me kaze ne vidim ja ovdje plod ,a mozda i “ vidim ” daju mi uputnicu za bolnicu… odem sutra dan u boln.pregleda me doktor sve uredu ali se ne vidi plod na UV. Uradim jutros test beta iz krvi  43.42 ali se i salje ne vidi plod ni van maternice ni unutra. Doktor odmah kaze moze biti spontani dodji za 2 dana uradi beta test ponovo da vidimo.. jeli imao tko slicne situacije od vas drage moje? Dobila sam neku volju jer sam citala na mnogim poratalima da to moze biti “ lazna mjesecnica ” … sad sta Bog da nek bude.. ja ipak imam neki pozitivan predosjecaj… za 2 dana idem ponovo na beta pa cu znat…. 💖

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Smriko Segmedina

    Drage dame. Ja sam dobila 30.10. Za 21 dan sam opet trebala dobit, no medjutim menstruacija se nije pojavila. Uradim treći dan izostanka test trudnoce jedna linija tamna, jedna svijetla. Racunam TRUDNA. Imali odnos 25.11. Nakon toga dva dana me bolio stomak grcevi ovo ono (predznaci trudnoce). Proslo devet dana nakon svega sto ja mislim da sam tada začela krene mi krv teci poput menstruacije. Koje prijasnje menstruacije su inace sa ugrušcima,a ovo krvarenje malo se povecali ugrusci. No medjutim , u ponedeljak krvarim i odem doktoru pregledam me kaze ne vidim ja ovdje plod ,a mozda i “ vidim ” daju mi uputnicu za bolnicu… odem sutra dan u boln.pregleda me doktor sve uredu ali se ne vidi plod na UV. Uradim jutros test beta iz krvi 43.42 ali se i salje ne vidi plod ni van maternice ni unutra. Doktor odmah kaze moze biti spontani dodji za 2 dana uradi beta test ponovo da vidimo.. jeli imao tko slicne situacije od vas drage moje? Dobila sam neku volju jer sam citala na mnogim poratalima da to moze biti “ lazna mjesecnica ” … sad sta Bog da nek bude.. ja ipak imam neki pozitivan predosjecaj… za 2 dana idem ponovo na beta pa cu znat…. 💖


    Beta ti je preniska, i s obzirom na takvo krvarenje kakvo opisujes vjerovatno se radi o biokemijskoj T.
    Ponovi svakako betu, ali vjerovatno ce biti u padu.
    Sretno dalje !

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.