Trudilice 2024.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Podrška ženama koje se trude ostvariti trudnoću - iskustva

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage djevojke, ja sam ovdje nova, ali sviđa mi se način na koji komunicirate i podržavate se. 
    Mi se već nekih 8,9 mjeseci trudimo ostvariti trudnoću i napokon se početkom mjeseca i dogodila no nažalost završila biokemijskom. Moje osobno iskustvo je velika tuga i razočarenje, ali uz partnerovu podršku idemo dalje. 
    Svako jutro pijem folnu, sad je počeo i on, pazim na prehranu, ne konzumiram alkohol, pratimo ovulaciju i sve radimo 'kako treba' barem mislimo. Ako netko ima savjet što još možemo dodati, spremna sam čuti sve savjete! Zdravi smo i čekamo da se 'primi'. Ima li nas još sličnih koji se jako veselimo bebama u 2025. godini?

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Evo uz sve to što radite, ja bih savjetovala da se probate opustiti. Kažu da i to dosta utječe na cijeli proces pa onda kad se ljudi opuste, eto pozitivnog testa.
    Takvo je i moje iskustvo, imala sam 2 spontana i evo me u 11.tjednu sa snažnim otkucajima. S tim da sam digla ruke i rekla da ni ne želim više pokušavati jer mi je sve to bilo prebolno, na kraju se desilo spontano i prirodno. 
    Želim Vam svu sreću!! ♥️

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    I da, vrhunski ginekolog je dao isti savjet mojoj prijateljici i još joj je napomenuo da sve do godine dana pokušavanja, nije za zabrinutost. Nekima samo treba duže da se im se "potrefis".
    Ona isto danas ima zdravog klinca 😄
    Probajte pratiti ovulaciju uz sve to! 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Marina.25

    Marina.25

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Moja prva trudnoca je bila biokemijska i sjecam se kada mi je ginekolog rekao da je to sreca u nesreci jer znaci da mozes ostvariti trudnocu. Pokusaj da ne mislite na trudnocu i da se opustis jer stres je kao kocnica za sve. Sretnooo

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pake

    Evo uz sve to što radite, ja bih savjetovala da se probate opustiti. Kažu da i to dosta utječe na cijeli proces pa onda kad se ljudi opuste, eto pozitivnog testa.
    Takvo je i moje iskustvo, imala sam 2 spontana i evo me u 11.tjednu sa snažnim otkucajima. S tim da sam digla ruke i rekla da ni ne želim više pokušavati jer mi je sve to bilo prebolno, na kraju se desilo spontano i prirodno.
    Želim Vam svu sreću!! ♥️

    Hvala od srca. Vjerujem da bude stvarno sve ok samo nekako mislim da nam je svima lakše uz nečiju toplu riječ. Nisam govorila obitelji i prijateljima jer ih mogu samo rastužiti tako da mi treba malo 'bit će sve u redu' rečenica :D. Pratim ovulaciju i trudim se ne biti pod stresom, ali kaj da kažem... život se događa paralelno :D idemo sad na more uskoro na odmor pa se nadam opuštanju :) i da, čestitam na bebici!!!! držim figa da do kraja bude sve savršeno! <3

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Marina.25

    Moja prva trudnoca je bila biokemijska i sjecam se kada mi je ginekolog rekao da je to sreca u nesreci jer znaci da mozes ostvariti trudnocu. Pokusaj da ne mislite na trudnocu i da se opustis jer stres je kao kocnica za sve. Sretnooo

    Slažem se da je to dobar pokazatelj da nismo neplodni :) Sad je već lakše, na poečtku je bilo plakanja (tiješim se još i zbog prisutnosti hormona) ali sad se već lakše diše! Hvala puno za lijepe želje!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno! ♥️
    Mislim da će stvarno sve biti u redu, koliko god glupo zvuči. Nemoj ni razmišljati o obitelji i prijateljima pogotovo ako misliš da ćeš ih rastužiti jer bi oni trebali biti tu za sebe da ti ne budeš tužna, a ne da razmišljaš kak će se oni osjećati. U ovoj situaciji su fakat sporedni. Bitno je da imaš partnerovu podršku, vjerujem da ćete izgurati ovo zajedno. 
    Nadam se da vam je na moru bilo lijepo i da si se malo opustila, sve dođe na svoje! 
    Želim vam puno sreće, ali stvarno i držim fige da uskoro i ti budeš trudnica ♥️

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • MandM

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pake

    Hvala ti puno! ♥️
    Mislim da će stvarno sve biti u redu, koliko god glupo zvuči. Nemoj ni razmišljati o obitelji i prijateljima pogotovo ako misliš da ćeš ih rastužiti jer bi oni trebali biti tu za sebe da ti ne budeš tužna, a ne da razmišljaš kak će se oni osjećati. U ovoj situaciji su fakat sporedni. Bitno je da imaš partnerovu podršku, vjerujem da ćete izgurati ovo zajedno.
    Nadam se da vam je na moru bilo lijepo i da si se malo opustila, sve dođe na svoje!
    Želim vam puno sreće, ali stvarno i držim fige da uskoro i ti budeš trudnica ♥️

    Pake hvala od srca. Lijepo smo odmorili i sve dogovorili, slažem se da smo on i ja najbitniji ovdje! :) Ja se isto nadam i bez brige bit ćete obaviještene <3

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    I ja sam opet ovdje! Imam bebu od 7 mjeseci i želumo jos jednu ❤️ ima nekog na ovoj temi?

    12/2023 dječak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.