Triple test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    I ja sam odbila sve testove. Rodila bih bez obzira na nalaz, pa se nisam htjela bez potrebe opterecivati iscekivanjem.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    upravo pročitala što je i ne planiram…baš zbog tog nepotrebnog stresa što lilica kaže…kako god, i ovak sam paničar,ne treba mi ništa dodatno…

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    slažem se..i ja sam vec odbila 

  • Avatar Miki42

    Miki42

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Taj test je 75% “pouzdan”, pa ako je pozitivan šalju te na amnio, pa ovo, pa ono, a sve to utječe na tebe i bebu.Ako bi zadržala trudnoću bez obzira na rezultat  molim te opusti se i ne radi nikakve nepotrebne testove!

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Mene je doktor slao na triple test zbog godina- 37. Jučer sam dobila rezultate i dobri su, odnosno za sve mi je nizak rizik. Nisam previše ni razmišljala o tome već sam poslušala doktora i napravila test. Lakše mi je što je ispalo sve ok i mogu reći da mi je sad ipak malo lakše. Prijateljici je bio loš i išla je na amnio i ona je pokazala da je sve u redu. Ona bi sve ponovila da treba, a mislim da bih i ja i nisam ni razmišljala o tome što bih napravila da su rezultati loši. Baš sam pozitivna u ovoj trudnoći i ne dopuštam si razmišljati o negativnim stvarima. Jer ako ćemo realno, uvijek može krenuti po zlu, pa bi onda morali čitav život provesti u strahu i strepnji.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tita 13

    Tita 13

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu
    Marlameri, ja idem za desetak dana, zanima me jel se plaća nešto exstra ako se radi u normalnoj bolnici?

    Najbolji način da predvidite budućnost je da je sami stvorite

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Meni je doktor dao uputnicu za triple test u Petrovoj u Zagrebu i nisam ništa platila. Nisam se čak morala ni naručiti, jer za njega ne naručuju već samo dođeš ujutro do 9, odmah izvade krv i onda malo čekaš na UZV, ali ja sam bila gotova do 11. Nalazi su stigli za 3 tjedna iako su rekli da će biti gotovi za dva ali to je vjerojatno zato što su baš bili blagdani pa se odužilo. Bitno mi je samo da je nalaz dobar, doktor čak kaže super jer mi je neki od rizika 1:10000 što je za moje godine odlično. Sad sam malo mirnija, iako sam cijelo vrijeme pozitivna i ne želim slušati loša iskustva. Ali opet zbog godina mi nije baš bilo svejedno, iako je muž mlađi od mene 4 godine, ali opet beba raste u mom tijelu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Mene je doktor poslao na triple kao da je to nesto na sta ide sve trudnice…imam 30god i sad sam u 16 tt…iznenadila sam se jer nisam pojma imala sta je to dok nisam došla kuci i upalila komp…cekamo nalaze ali se uopce ne bojim jer nista nece ujecati na moju odluku da necu prekidati trudnoću ni u kojem slučaju…mislim da bi doktori trebati razgovarati o tome s trudnicom i objasniti sve, a ne samo gurnut uputnicu u ruke…

    [lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Jel na to idu bas sve trudnice bez obzira na godine i trudnocu?
    Ja sam bila na pregledu sa 14+2 i nista mi nije o tome spominjala a sljedeci put kad buden  isla bit cu 18 tjedana..


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Gricko


    Jel na to idu bas sve trudnice bez obzira na godine i trudnocu?
    Ja sam bila na pregledu sa 14+2 i nista mi nije o tome spominjala a sljedeci put kad buden  isla bit cu 18 tjedana..

    ne…ne znam po kojim kriterijima doktori šalju na triple…kad vam doktorica spomene taj test odmah ju pitajte zasto misli da bi trebali ici na to…jer ako vam nitko nema down ili ako vam aminocinteza ili ne daj Bože pobačaj nikako ne dolaze u obzir nema potrebe da idete…samo vas može uznemiriti čekanje nalaza i na kraju nalazi koji su u postocima i nisu točni u puuuuno slučajeva…ima dosta članaka o tome pa pogledajte i na kraju naravno sama donesite odluku koja ce sigurno biti ispravna

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.