Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    wintergirl

    Ana Donna

    Dobro sam, tu i tamo koji grč, i to posebno kad se nerviram osjetim…znam da ne bi smjela, ali taj posao 🤦🤦 mislim da ću iza nove g. otvorit bolovanje…radim od svoje 17.g i nikad nisam bila na bolovanju…ma zasto bi se zivcirala na poslu, odoh lijepo uzivat 😊 briga me…

    Ana, meni je dr. preporučila da idem na mirovanje iako je zasad sve ok, osim što mene skoro stalno nešto bocka s lijeve strane kao da je jajnik a znam da ne može biti. Kaže dr. da bi ona da budem kući barem dok ne dodjem u neke sigurnije tjedne. Ne znam što da radim jer me na poslu nema tko mijenjati a dok dodje nova osoba i obuči se treba barem mjesec dana…dali bi se ti vratila na posao kasnije ili više nebi do kraja? Mene baš dosta to muči ovih dana, pogotovo jer sam na određeno i imam ugovore svakih 6 mjeseci…


    Wintergirl, u koji se tjedan ušla? Mene jučer isto grčevi rasturali, i bila napuhana a danas opet ništa…i primjetila sam neku mučninu, laganu…tipa, ako ne pojedem nešto odmah počne mučnina…

    [lilypie.com]

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Ana danas mi je 8+5. Meni je to bockanje otpočetka, nije jako ali živcira…a mučnine imam jako lagane za sad..u biti mi se digne želudac par puta za redom svaki dan…ma imaš potpuno pravo što se tiče posla. Ja imam pregled 09.01. i tada ću još popričati s dr. i vjerojatno otići na bolovanje jer kreće gripa i hladnoca i ne želim riskirati.

  • Avatar trudilica26

    trudilica26

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Tenci

    ispravak netočnog navoda, 20 testića za trudnoću imam!


    Ako nisi poklonila može meni,ja sam sebi naručila prije mjesec i pol i još mi nije stiglo a ostala sam bez ijednog testa 😣

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Sretan i blagoslovljen Božić svima Vama 😘♥️

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    trudilica26

    Tenci

    ispravak netočnog navoda, 20 testića za trudnoću imam!

    Ako nisi poklonila može meni,ja sam sebi naručila prije mjesec i pol i još mi nije stiglo a ostala sam bez ijednog testa 😣

    Nisam, nisam! Nema problema! U cetvrtak posaljem postom odmah ujutro i trakice i testove! I zelim te da ti donesu srecu ko i meni! Stavim ovdjem mail svoj pa mi se javi samo s imenom, prezimenom i adresom! tena.bajsic@gmail.com 
    I da, sretan bozic svima! 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Drage moje žene sretan Božić svima koje ga danas slave! I da nam se svima ispune želje! 😁🥂🎅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Zene moje, sretan Vam Bozic! 🎄❤️🎄 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Sretan vam Božić i da idući sve budemo na drugoj temi. 😘

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Sretan Božić svima!!
    Zelim da nam se svima ispune sve želje😊

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Cestit Bozic svima i da se druzimo uskoro na drugim temama

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.