Testovi za trudnocu, moguca trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MissMM

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame, nova sam ovdje. Zanima me da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji. Kasnila mi je menstruacija 3-4 dana, uradila sam jucer 2 clear blue testa za rano utvrdjivanje i oba su pokazala blijedu crticu. Imala sam jucer blagi smedji iscjedak a danas imam krvarenje blago nalik menstrualnom i lagane bolove u donjem dijelu stomaka i ledja i bolne grudi. Zanima me jeli moguce da su testovi lazno pozitivni ili se radi o menstruaciji ili trudnoci a je li moguce opet imati kao menstruaciju?

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Moguce da je biokemijska jer bi s tolikim kasnjenjem trebala biti prava crta. A mozda je bila kasnija ovulacija, bilo bi dobro otici kod doktora cim prije.

    12/2023 dječak 💙

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    https://i.postimg.cc/N0qTFhLP/IMG-20230518-191639.jpg
    https://i.postimg.cc/NfKrxGHz/IMG-20230518-191716.jpg
    https://i.postimg.cc/T24Kh84q/IMG-20230518-192126.jpg
    Zenee, kako vam ovo izgleda🥴🥴🥴uzivo je roza linija.
    Da li je nekome bila ovakva a da je bila evaporacijska🥴

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Stavila sam na jednu i filter.
    Uradjen maloprije, znaci 10 mokraca danas a i pila sam tecnost.

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Dambo

    Stavila sam na jednu i filter.
    Uradjen maloprije, znaci 10 mokraca danas a i pila sam tecnost.

    Vidi se crta slaba. Koji ti je dan ciklus?

    12/2023 dječak 💙

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Pa nisu mi u dan tacni, danas 29dc a obicno dobijam 31-32og dana.

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Dambo

    Pa nisu mi u dan tacni, danas 29dc a obicno dobijam 31-32og dana.

    Onda ponovi sutra pa vidi jel tamni

    12/2023 dječak 💙

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Hocu. Nadam se da hoce🍀🙏

  • anaa3332

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,ovako prvi odnos sam imala 2.4. Dakle prvi odnos ikad🤣 zatim sam malo krvarila tu noc (crvena krv svjeza) i stalo je,dan nakon 3.4. Sam opet dobila krvarenje trajalo je 5 dana,neznam dal je to bila obicna menga ili zbog himena jer sam se svasta nacitala,pa sam zbunjena,nakon toga sam opet krvarila 27.4. Ali slabije nego inace 2 i pol dana max 3,imala sam mozda 2 puna uloska krvi u ta 3 dana,vadila sam betu 2.5.,8.5., i 17.5. Svaki put je rezultat 0.0,bila sam kod gin 17.5. I reko je da ne vidi nikakve znakove trudnoce,al vjv je prerano da bi on to vidio,od tog odnosa je sada proslo 6 tjedana,sta vi mislite dali sam mozda trudna?

  • Lady745

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz cure, ako mi može koja reci kada najranije mogu napraviti test za trudnoću? S prvim djetetom sam jedini simptom imala izostanak menstruacije. Test bio pozitivan. Sada već duže pokušavamo,ovaj mjesec sam imala neki blagi pritisak u trbuhu, i sad unazad 2 dana osjećam mučninu. Trebam dobiti za 4 dana. Da li da pričekam dan kad trebam dobiti ili da uzmem neki test prije. Ne znam uopće koji bi pokazao nekoliko dana ranije trudnoću ako je?.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.