Povišena temperatura

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Cure,
    Danas smo cjepili malisu (2mj) pa je rekla doc da bi mogao imati povisenu temp:(((koliko vremenski treba proci da se temp pojavi I kako ste ju skidale???koliko takvo stanje traje?

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    mi u ponedjeljak idemo cjepit curu isto sa 2mj..koja se cjepiva tad primaju?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Belle


    Cure,
    Danas smo cjepili malisu (2mj) pa je rekla doc da bi mogao imati povisenu temp:(((koliko vremenski treba proci da se temp pojavi I kako ste ju skidale???koliko takvo stanje traje?

    Pa u principu ako će je imati doći će kroz par sati, iako predvečer je temperatura inače u porastu, tako malim bebama skida se čepićima, imaš navedeno u uputi, skužit ćeš ako je beba razdražljiva, nervoznija nego inače, i na dodir vruća, onda joj izmjeriš, ovisno je o bebi koliko traje i kakva je reakcija, ali mislim da to večer i možda još ujutro, ne traje to danima. S time da uopće ne mora da će biti ikakva reakcija, prati ju i znat ćeš sigurno kako dalje. Držim fige da ju ni nema!

  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Cure beba je imala 4 dana temp i do  40.  Bili kod dokt i vadili krv, sve u redu. E sad ona vec 3 dana nenormalno spava. Jel to mozda zbog temp? Jel ju toliko iscrpilo?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    pinkich


    Cure beba je imala 4 dana temp i do  40.  Bili kod dokt i vadili krv, sve u redu. E sad ona vec 3 dana nenormalno spava. Jel to mozda zbog temp? Jel ju toliko iscrpilo?

    Da, najvjerojatnije, moja je isto koma, dobila veliku crijevnu i na to još klasičnu virozu, i kurila i povraćala a o iscrpljenosti da ne pričam, ne može hodati…A ona je već velika. A kamoli ovako male bebice, takva velika temperatura ih strašno iscrpi, doći će to na svoje kroz par dana, samo strpljivo!Moja spava cijelu noć, i tri puta preko dana, s time da se ne diže iz kreveta, a ima 5 godina.

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    renata


    Belle


    Cure,
    Danas smo cjepili malisu (2mj) pa je rekla doc da bi mogao imati povisenu temp:(((koliko vremenski treba proci da se temp pojavi I kako ste ju skidale???koliko takvo stanje traje?
    Pa u principu ako će je imati doći će kroz par sati, iako predvečer je temperatura inače u porastu, tako malim bebama skida se čepićima, imaš navedeno u uputi, skužit ćeš ako je beba razdražljiva, nervoznija nego inače, i na dodir vruća, onda joj izmjeriš, ovisno je o bebi koliko traje i kakva je reakcija, ali mislim da to večer i možda još ujutro, ne traje to danima. S time da uopće ne mora da će biti ikakva reakcija, prati ju i znat ćeš sigurno kako dalje. Držim fige da ju ni nema!

    Jooooj hvala ti puno:)za Sada ju nema pa se nadamo da ju nece dobiti jer mi ga je bilo fuuuul zao dok ga je pikala s inekcijom:(((
    Drzimo I mi fige da tvoja prizdravi:)……

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Belle


    renata


    Belle


    Cure,
    Danas smo cjepili malisu (2mj) pa je rekla doc da bi mogao imati povisenu temp:(((koliko vremenski treba proci da se temp pojavi I kako ste ju skidale???koliko takvo stanje traje?
    Pa u principu ako će je imati doći će kroz par sati, iako predvečer je temperatura inače u porastu, tako malim bebama skida se čepićima, imaš navedeno u uputi, skužit ćeš ako je beba razdražljiva, nervoznija nego inače, i na dodir vruća, onda joj izmjeriš, ovisno je o bebi koliko traje i kakva je reakcija, ali mislim da to večer i možda još ujutro, ne traje to danima. S time da uopće ne mora da će biti ikakva reakcija, prati ju i znat ćeš sigurno kako dalje. Držim fige da ju ni nema!
    Jooooj hvala ti puno:)za Sada ju nema pa se nadamo da ju nece dobiti jer mi ga je bilo fuuuul zao dok ga je pikala s inekcijom:(((
    Drzimo I mi fige da tvoja prizdravi:)……

    Hvala draga, kako ste vi jutros, jel ima reakciju?

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Malisa je super samo se cijelu noc I cijelo jutro ne skida sa cike;))valjda mu treba tako;))….uglavnom mislim da smo dobro prosli, hvala;) nadam se da je i kod vas dobro?:)))
    :0)

  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    renata


    pinkich


    Cure beba je imala 4 dana temp i do  40.  Bili kod dokt i vadili krv, sve u redu. E sad ona vec 3 dana nenormalno spava. Jel to mozda zbog temp? Jel ju toliko iscrpilo?
    Da, najvjerojatnije, moja je isto koma, dobila veliku crijevnu i na to još klasičnu virozu, i kurila i povraćala a o iscrpljenosti da ne pričam, ne može hodati…A ona je već velika. A kamoli ovako male bebice, takva velika temperatura ih strašno iscrpi, doći će to na svoje kroz par dana, samo strpljivo!Moja spava cijelu noć, i tri puta preko dana, s time da se ne diže iz kreveta, a ima 5 godina.

    Ma i mislila sam da je od toga. Spava po 3 sata u komadu, jede, presvucem pelenu i za 10-ak min vec joj se spava. Dok je imala temp bila je bas vesela, a sad je skroz nervozna. Al bar se osip povukao. :)

  • Mama212

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Radili smo kucni test urina i leukociti su blago poviseni,dali to moze biti posljedica izbijanja zubica?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.