Povišena temperatura

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    mirka


    Moja beba od 5 mj je u ponedjeljak dobila temeperaturu ( skroz malo 37,1) i bila je pospanija i neraspoložena, al je sve prošlo. No, od onda rasteže neki mali kašalj, povremeni, koji joj najviše smeta kad spava. Da ipak odem do pedijatrice? Ima li ko iskustva s višednevnim kašljem?

    Ako je mjerena u guzi do 37,5 je normalno..negdje pise cak do 38.obavezno puno tekucine i poviseni polozaj kod spavanja..ako ce kasalj postajati jaci i skuzis da je neraspolozena..onda odi do doktora..nas je prije koji dan napao i kasalj i temperatura..na kraju je izaslo da je temp.od zubica..meni je rekao dr.da moze mala kolicina prospan sirupa ali smo rijesili i bez toga..

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Hvala Missha i Medsr Sinoć je kašalj bio još gori, stalno se budila, a sad ima i začepljen nos, al i dalje nema fibru. A eto, ovo joj je prva ‘bolest’ pa se i ja moram naviknut…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Moja je isto šmrkava i puno nam pomaže Nosi set,izvlačenje usisavačem,kapanje sa puno fiziološke i sinomarin baby kapima,mokre pelene/ručnici nakapani eukaliptus uljem za vlaženje zraka u bebinoj sobi

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mirka kako ste?
    Medser a vi, kako zubici jel izbio jos koji

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Nalah nisam skuzila ovo zadnje sa kapima na pelene, kako to radis? Jel ti bolje malena?

    zebrica

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Smočim pelenu,smotam ju (zgužvam) i nakapam na nju eukaliptus,iscijedim i stavim na radijator,samo ne previše jer je dosta intenzivan miris.Bolje je,ali kako je rekla pedica već su joj zubi počeli rasti,pa će si ruke pojesti

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Mirka kako ste?
    Medser a vi, kako zubici jel izbio jos koji

    Mi smo ok..za sad imamo gornje dvojke i dole jedinice..ali su jedinice gore prilicno otecene pa cekamo..sad bar nije tolko nervozan pa je lakse..al to zna biti zatisje pred buru..dok nema turice ja sam sretna do neba

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Nalah hvala :) dobrodode svaka nova korisna informacija.
    I moja cura stalno rukice gura u usta. 
    Medser vjerujem ti, ajde držim fige da brzo prode

    zebrica

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Evo nas - sve je bolje Ovaj Sinomarin je stvarno spas, nakapala sam joj dosta u nos, i izbacila je sline ko u priči. Kaže pedijatrica da je kašalj samo podražajni zbog sline koja se slijeva u grlo.
    Bili smo puno na zraku, većinu dana je bila u povišenom položaju, i čistimo nos ujutro i navečer.
    Sinoć nije kašljala, ide na bolje! Hvala vam na pomoći

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma nema na čemu mame,tu smo da si pomognemo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.