Tema za Kamilicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lulamira

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Kamilica2

    Lulamira

    Kamilica2

    Lulamira

    Nije mi jasna tvoja potreba za vrijedjanjem drugih. U cemu si toliko nezadovoljna?

    Meni nije jasna tvoja potreba da otvoriš drugi profil da bi meni prodavala pamet koju nemaš 🤣

    To ja zbog tebe, da bi ti imala sta da posolis.

    Imam ja dovoljno publike i bez tebe. Slobodno ti ostani offline 🤣


    To ti vjerujem, i to svi istomisljenici. :)
    Samo te ja ne vrijedjam, tu se razlikujemo. Ja sa tobom komuniciram na jedan kulturan nacin i zato te ne mogu ostaviti. Zao mi. 

  • Kamilica2

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Lulamira

    Kamilica2

    Lulamira

    Kamilica2

    Lulamira

    Nije mi jasna tvoja potreba za vrijedjanjem drugih. U cemu si toliko nezadovoljna?

    Meni nije jasna tvoja potreba da otvoriš drugi profil da bi meni prodavala pamet koju nemaš 🤣

    To ja zbog tebe, da bi ti imala sta da posolis.

    Imam ja dovoljno publike i bez tebe. Slobodno ti ostani offline 🤣

    To ti vjerujem, i to svi istomisljenici. :)
    Samo te ja ne vrijedjam, tu se razlikujemo. Ja sa tobom komuniciram na jedan kulturan nacin i zato te ne mogu ostaviti. Zao mi.


    To ti misliš da si kulturna. Izvrijeđala si ti mene pošteno, samo se praviš fina 🤣

  • Lulamira

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Kamilica2

    Lulamira

    Kamilica2

    Lulamira

    Kamilica2

    Lulamira

    Nije mi jasna tvoja potreba za vrijedjanjem drugih. U cemu si toliko nezadovoljna?

    Meni nije jasna tvoja potreba da otvoriš drugi profil da bi meni prodavala pamet koju nemaš 🤣

    To ja zbog tebe, da bi ti imala sta da posolis.

    Imam ja dovoljno publike i bez tebe. Slobodno ti ostani offline 🤣

    To ti vjerujem, i to svi istomisljenici. :)
    Samo te ja ne vrijedjam, tu se razlikujemo. Ja sa tobom komuniciram na jedan kulturan nacin i zato te ne mogu ostaviti. Zao mi.

    To ti misliš da si kulturna. Izvrijeđala si ti mene pošteno, samo se praviš fina 🤣


    Ti si mene sa nekim pomijesala. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.