Tata nasmijao društvene mreže jer je doslovno slijedio ženine upute

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cynthia0

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    DOBRODOŠLI U JAVNOST !!!

    Dobrodošli u Dr. AJAYI Solution Home kad god je to moguće, jeste li razvedeni suprug ili žena i želite dobiti svoj EX?
    Vaš odnos ne funkcionira kako bi trebao i trebate trajno rješenje svojih problema ??
    Želite li dobiti čari sudskog postupka ??
    sudbina za osvajanje lutrije i kockanja?
    Pate li od bolesti i trebate li iscjelitelja ili lijek?
    Jeste li samci i želite srodnu dušu ??
    Čar ljubavi dobiti svog bivšeg ??
    Želite li osvojiti veliku stvar?
    TREBA LI DOBRO LJUBAVNI PORT ??

    Nazovite i Whatsapp +2347084887094
    viber: +2347084887094
    Mail: drajayi1990@gmail.com

  • MARIEALICE1

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    ozdrav svima pozdravima ovdje. Moje ime je Marie Alice, želim iskoristiti ovu sjajnu zlatnu priliku da dam opipljivo svjedocanstvo o tome kako sam nedavno primio kredit od 60000 eura. Tražio sam kredit i kasnije su se prevarili. Pokušao sam ponovno i upoznao sam ženu poput mene koja je bila spremna i voljna mi pomoci da dobijem kredit uz kamatnu stopu od 2%. Receno mi je da je ta zajmodavka pouzdana žena, pa sam odlucio kontaktirati s njom i on mi je pružio mogucnost da zatražim zajam od njene tvrtke koji bih lako mogao dobiti, ali objašnjenje je da imam svoju dobili su zajam dobrog zdravlja i s manje stresa. Ako ste zainteresirani za zajam, možete joj se obratiti putem e-maila: (vladimirafinancialinvestment@gmail.com)

  • Deleted user

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036

  • Momuok4321

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Find your soulmate
     Bring back your lost love
     Make yourself attractive and charismatic
     Bind the love of your desire forever
     Get him to realize your love
     Drive him crazy for you
     You can pick up the phone right now and call us or chat on +27660670249 OUR SERVICES
     Love Spells That Work In Minutes (NO Ingredients)
     Spells of Love That Work In 24 Hours For Women Only
     Ritual Love Chants To Bring Him Back (Cast NOW…!)
     Return love spell to stop cheating
     Top Black magic to return an ex-lover
     Psychic Remmy’s Candle love spell to get back together
     Powerful Break Up Spell Ritual To Solve Love Problems
     Best Voodoo spell to bring back lost love
     Love Spell Rituals To Bring Back A Lover (FAST Results)
    https://www.psychicremmy.com/ [psychicremmy.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.