Svečana odjeća u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    o boze bjap…pa sta ces sada??? na svu srecu mojem muzu se svida moja haljina,premda je roze boje…hehe…
    eto ja lakiram noktice posto nesmijem imat umjetne i za sat vremena picim kod frizerke…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Tina0208


    o boze bjap…pa sta ces sada??? na svu srecu mojem muzu se svida moja haljina,premda je roze boje…hehe…
    eto ja lakiram noktice posto nesmijem imat umjetne i za sat vremena picim kod frizerke…

    Sretno i ljepo se zabavite.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    bjap


    Evo ja imala vecer prije svatova generalnu probu svoje kombinacije, i dok mi je najveca dilema bila staviti remencic ili ne, mm me poceo psovat da na sta to slicim, da ne valja. I tak ja oplakala jer nemam sta obuc a svatovi sutra tj. danas. Za novo love nemam. Stvarno ne znam sto fali toj mojoj obleci, mm kaze da mi se vidi guza a haljina do koljena 

    Ma vazno da si ti komotna i da se ljepo osjecas u toj haljinici a muz neka broji hi hi joj Bjap takav ti je i moj muz identican najvise mu se svidaju siroke hlace na meni..A ti mi se danas ljepo zabavi i provedi.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hvala antonio…bjap nam je vec sigurno otisla u svate… mi idemo kasnije jer idemo samo u crkvu i na veceru…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ej drage moje! Ja evo tek sad stigla, prenaporan dan pa smo samo na veceru dosli. Cijeli dan sam obilazila ducane i mm je vidio da nista nema, ali zato je kod mame u ormaru bio dobar izbor. Na kraju sam ostala pri starom, samo sam obukla debele carape. Usput, necu se ni smrznut ak bude jaka klima. 

    Uzivajte mi, Tina ti se lijepo provedi. Joj jedva cekam neki kolacic,nisam vec duuugo 

  • Avatar MajicZmajic

    MajicZmajic

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mi smo 26.4. imali svadbu i tad sam bila trudna 30.tj. Dva dana prije prošla sam cijeli importane, pa zaru, mango, image haddad… itd i nisam našla ništa… tj jesam (al sve iznad 1000 kn, pa sam odustala od kupnje taj dan). Vecer prije otišli smo na noćni shopping u wg i tamo sam u h&m-u našla haljinicu za 270 kn :)) do koljena, ispod grudi počinju falde i baš je izgledala ko trudnička. Moj savjet je da pogledate tamo ;)

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bjap bas mi je drago da je na kraju problem uspjesno rijesen… vidim na slici da si bila jako zgodna,a ni hačljini nis ne fali…
    ja sam se odlicno provela…dosli smo doma u zoru,a jucer me tu nije bilo jer smo spavali do 10 i onda smo vec u 11 isli na proslavu maminog rodendana…vratili smo se tek jucer navecer u 11 tako da sam danas cijela nekakva luda…uzasno mi se spava… mislim da cu uskoro opet u krevet,….
    srecom je moj muz znao kaj ga ceka pa je danas uzeo dan godisnjeg na poslu…hahaha
    MajicZmajic hvala na savjetu,ali dok si nam ostavila savjet mi smo vec obje bile na svadbi,ali mozda savjet dobro dode MarijiŠ koja jos uvijek nema rjesenje,….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Da… Ja sam bila u mini obilasku trgovina u subotu ujutro… I nisam našla ama baš ništa. Doduše, nisam nešto intenzivno niti tražila, ali eto. Isprobala sam par modela… Ili mi je prekratko, ili mi je preusko, ili mi se ne sviđa… Idem u četvrtak u veći obilazak pa ću vjerojatno i nešto kupiti. Ali da vam pravo kažem - totalno sam i neopterećena time. Bit će kako bude 
    Tina, baš mi je drago da si se lijepo provela… Ma samo ti odmaraj, tako i treba! 
    bjap, koliko vidim na sličici, jako si lijepo izgledala… I M ti je malo zabrijao - nit je prekratka haljinica niti išta.. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ne znam gdje bih vas pitala za mišljenje - savjet, pa hajd evo ovdje… Kako je to zbilja svečana prigoda za koju se pripremam (bit ćemo prvi kumovi), razmišljala sam o gel noktićima. Ne lakiram nokte od kad sam saznala da sam trudna, i sad već tjedan-dva razmišljam da odem i stavim umjetne za svadbu. Čitala sam svakakvih savjeta po netu, i za i protiv. Ja bih ih stavila samo za tu prigodu i ubrzo skinula, budući da sam čitala da kao nisu štetni već liječnici prema boji noktiju vide stanje cirkulacije i moguće komplikacije.
    Što vi mislite o tome? Iskustva?

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hvala curke na komplimentima. Na kraju sam cijelu večer bila u štiklama.  U crne noga nije stala (a mislila sam da ne otičem), ali sam zato nabacila neke bež da koliko toliko idu uz zlatnu torbicu i nakit. Bilo nas je još visoko trudnih u svatovima, samo smo se gegale do WC-a i natrag, žene su si jednostavno obukle tajice i tunike, košulje i super!

    Mi smo ostali do 2h, inače ne ostajemo dugo u svatovima ako ne moramo. Svejedno smo jučer krepavali. Fino sam papala, a kolači nisu baš došli u obzir - voćni stol sa jagodama, grožđem, nektarinama i ostalim voćem je bio ozbiljna konkurencija 

    Tina0208, drago mi je da je i vama bilo super, nadam se da ste se do sada odmorili. MarijaŠ, već ćeš nešto naći, imaš još vremena.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.