Svečana odjeća u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ma joj, ne vadite mi mast.  Šalim se.
    Ne, nisam dala ništa šivati, i ne, nisam našla još nikakvu haljinu, i ne, nisam ju još ni počela tražiti.
    Nekako se još nisam prebacila na taj film, ali kako sam primjetila zadnjih godinu dana se dota nose modeli haljina koji su rezani ispod grudi, pa lijepo pašu i na trudnički trbuh. Zaletjet ću se početkom lipnja (svatovi su 14.06.) u neke od trgovina po Vinkovcima, otići do Osijeka i valjda ću nešto naći.
    E sad, cipele… Ne znam baš da ću izdržati cijelu večer u njima, ali za crkvu ću ih definitivno obuti… Samo ne smijem pretjerati sa visinom pete, a to će biti najveći problem, jer inače volim jako visoke (bijesne) štikle. Možda nađem što zgodno na punu petu… Stvarno sam izvan štosa što se toga tiče. Valjda zato što mi je beba i trudnoća sad jedino o čemu razmišljam. 
    I što se tiče frizure… Moja frizerka je također trudna, na bolovanju je, ali mislim da će me moći isfrizirati i našminkati za tu prigodu… Baš mi kaže muž - to je scena koju treba slikati 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    haha…draga i moja ti je rezana ispod grudiju…sve druge ti na trudnicama stoje ko vreca… pogotovo ako nije haljina tipa da prijanja uz tijelo… ja sam zadovoljna…nadam se da ces i ti naci nesto za sebe…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar TeaOsijek

    TeaOsijek

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    MarijaŠ tako sam se slatko nasmijala na ovaj tvoj dio sa bijesnim štiklama.. Ja od mojih ne odustajem još, samo su mi se prigode suzile :)) Nitko me više nikuda ne vodi.  Naći ćeš ti predivnu haljinu uopće ne sumnjam. I biti ćeš predivna, ne kažu bezveze da mi kao ‘'šljaštimo’' za vrijeme trudnoće 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Hehe, hvala Tea, i ja se nadam da ću naći nešto zgodno…
    Samo se nadam da mi se mlada neće naljutit, ako ja budem previše “šljaštila”… 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ma svaka trudnica je predivna bez obzira na to kaj obuce na sebe…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Ja sam i prije trudnoće bila veća cura i naći bilo što svečano u mojoj veličini je bila nemoguća misija. 
    Osobno mi je shopping noćna mora jer po sve “fine” stvari moram u Zagreb, a onda se razjadim dok me već s vrata posprdno odmjere i/ili me ignoriraju. 
    Onda sam pred par godina morala na obiteljsku svadbu što je bio “big deal” i nije bilo izlaza - Googlala sam dućane s xxl veličinama. Otišla sam u Mak u Ilici i prvo što mi se je svidjelo je da je prodavačica bila uljudna i nije ni trepnula dok sam rekla veličinu. Dala mi je i par savjeta (jer sam ja bila uvjerena da samo mogu nositi A-kroj radi svoje guze) i na kraju sam otišla s dvije haljine (nešto ispod 1000 kn, ali nisam zažalila ni novac ni put). 
    Na račun tih haljina sam nadobivala hrpu komplimenata i sad dok ih vidim u ormaru uvijek se nasmiješim.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bas lijepa prica dada…eto ipak jos ima uljudnih prodavacica… doduse malo,ali ima…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Dada, lijepo da imaš pozitivno iskustvo konačno sa shoppingom. Znam kakve prodavačice neuljudne mogu biti, pa eto, lijepo da ima i pozitivnih primjera.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    lijepo je cuti ovako nesto, jer nazalost to se rijetko vida..

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Evo ja imala vecer prije svatova generalnu probu svoje kombinacije, i dok mi je najveca dilema bila staviti remencic ili ne, mm me poceo psovat da na sta to slicim, da ne valja. I tak ja oplakala jer nemam sta obuc a svatovi sutra tj. danas. Za novo love nemam. Stvarno ne znam sto fali toj mojoj obleci, mm kaze da mi se vidi guza a haljina do koljena 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.