Svečana odjeća u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Svadba 24.5., 36+6 ću biti. Posudila od mame običnu crnu haljinu koja je rezana ispod grudi. Mislim da će ići zlatne naušnice, zlatna narukvica i možda zlatni tanki remečić ako nađem u arhivi. Jedino mi glupo što ću biti u balerinkama, ali štikle u ovim tjednima ne dolaze u obzir.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    uh super si se snasla…i ja isto idem iducu subotu tako da mi je sad bilo zadnje da si nadem nesto… moja haljina je roza…jer nije bilo tog kroja u drugoj boji…lijepo stisne ispod grudi i dolje pada… ja sam iducu subotu tocno 30 tt.. obuci cu stikle ali balerinke ce odmah poslje crkve na mene… sreca pa nemam problema s oticanjem nogu…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Nemam ni ja, ali ne želim da mi prsti trpe. Nekada em znaju boliti pete, zglobovi i koljena, pa ne bih riskirala. Znam da nije svečano kao sa štiklama, ali neće nam nitko zamjeriti. U crkvu ne planiram zasad, a na večeri ću biti koliko izdržim. Što ću kad ću biti poprilično trudna, ako još budem trudna 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    14.06.2014. imamo jedan poprilično važan događaj - suprug i ja ćemo biti prvi vjenčani kumovi. Već sam neko vrijeme u pretraživanju bespuća interneta za nekim zgodnim odjevnim komadom koji bi mi tada odgovarao. Bit ću u 30.tt. 
    Našla sam par zgodnih haljinica ovdje : http://www.mama-nova.hr/index.php/hr/trudnicke-haljine [mama-nova.hr] ali mi se ne da baš potezati to Zg ili kupovati nešto tako na neviđeno.
    Imal li tko kakvih ideja? Ili ću najbolje otići do neke krojačice i sašiti neku haljinicu koju ću si i kasnije moći iskoristiti…?
    Hvala unaprijed na savijetima! 

    Sjećam se jedne svatovske kume, imala je prekrasnu haljinu. Mislila sam da je trudna, ali nije bila. Imala je žarko žutu haljinu bez ramena, rezanu ispod prsa (ne sjećam se je li imala sitne poprečne nabore), a dole je bila puni krug na faldice širine 2-3cm. Kosa joj je bila lagano nakovrčana i počešljana u stranu. Prošlo je 7  godina od tada ali još je se jasno sjećam. Mislim da bi i tebi žuta lijepo stajala jer vidim da imaš tamnu kosu, a i počinje ljeto…

    P.S. Mislim da je danas u INmagazinu bila kolekcija odjeće iz Bebenove, ali uglavnom tunike, majice, traperice te haljine s elastinom koje i poslije trudnoće pristaju.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    I da, duljina haljine do koljena.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a da…nebi si ni ja u 36 tjednu obula stikle… to je ipak vec na vratima…ovako cu si malo priustit posto ih ooobozavam… premda sam bas jucer malo dok sam isprobavala haljinu stavila i stikle i ama bas odmah me pocele bolit noge… a prije trudnoce sam mogla satima bit u njima…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i moja haljina je do koljena…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar TeaOsijek

    TeaOsijek

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ja sam 24.5 krizmena kuma u Zagrebu pa sam i ja u drami sa pronalaskom haljine, jedina pozitivna stvar u cijeloj toj priči je što ja još uvijek stanem u svoju veličinu  čak ni ne gledam trudničke modele. Ja sam u 28-om tjednu i još svoje traperice oblačim, samo malo stomačića sam dobila. :) Čak mi se i doktor smije kada me vidi. Pogledajte si na stranici asos maternitiy ima predivnih trudničkih modela pa ako ćete šiti možete pokupiti ideju tamo.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    tea pa ti si onda stvarno sretnica…eto ja sam kao sto rekoh nasla haljinu…
    ah…moje traperice cekaju u ormaru vec tjednima i nikako ne idu na mene… blago tebi..hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar TeaOsijek

    TeaOsijek

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Sretnija bi ja bila da ja mogu jesti i da mi nije muka, lako za kile

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.