sunce,more i kupanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ma nija se ne slazem s tim prerano…..mada moja mama ne zeli da ja ista kupujem po onim starim pricama,al s obzirom da mi je ovo prva bebica i nemam nista treba mi sve.tako da cu i ja poslje ove kontrole lagano krenuti po ducanima…..

    Lusilu

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Čuj, ako se nešto ne daj Bože mora dogoditi bebi može se dogoditi u bilo koje doba trudnoće. Ono što ti savjetujem da si svaki mjesec odrediš nešto za kupovinu. Kreni od skupljih stvari kao što su kolica i krevetić, ako nemaš od koga posuditi. Robice ćeš možda dosta dobiti, što nove što polovne. Malo si prođi popise na netu pa si napravi svoj i to je to. Više na temi “Pripreme” za bebu.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ma kakvo prerano, to su gluposti. postoji samo prekasno, jer ne vjerujem da je ijedna trudnica u stanju zujati po ducanima s trbuhom do zuba. zato i ja planiram sve zavrsiti do sljedeceg mjeseca i onda mi ostaje samo robica za oprati i sloziti i to je to 

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ma to i ja kazem……al ovaj put ce sve bit ok.vec sam napravila popis i gledala po netu sta sve treba….jedino sto imam je krevetic,a sto se tice kolica icu definitivno u italiju jer imaju puno bolji izbor a i cijene su pristupacnije…..sto se tice robice ne bi puno racunala na druge nekako si mislim prva bebica pa bi ja htjela po svom gustu a trebat ce i za kasnije

    Lusilu

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Slazem se lilica i ja cu laganini pocet….

    Lusilu

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    pa sta se tice robice moj prijedlog je ako imas od koga, uzmi. jer tu robicu u pocetku djecica prerastu za mjesec-dva, to je uzasno veliki trosak a po meni bespotreban. jer sve su to lijepe stvari, ti si lako proberes ako nesto nije po tvom ukusu. evo ja sam recimo dobila od drugih mama puno robice, neke su mi posudile, neke dale pa cu ja prosljedivati dalje. ali sve je to ocuvana i lijepa robica jer, budimo realni, koliko beba od par mjeseci moze unistiti odjecu? druga stvar je kasnije kad i sporije rastu i vec si i sami mogu birati sto im se svida 

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Imas pravo….vidit cu sta mogu posuditi…..

    Lusilu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.