Strepsils u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Prije tri dana me uhvatila prehlada i nisam htjela piti tablete pa sam uzela strepsils pastile misleći da se mogu koristiti u trudnoći. 
    Popila sam nekih šest komada, a onda na internetu pročitala da su opasne jer sadrže neki sastojak koji je opasan za bebu. 
    Moje pitanje je li ta količina mogla ikako naškoditi mojoj bebici?  Trudna sam 17 tjedana

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    andjelina23

    Prije tri dana me uhvatila prehlada i nisam htjela piti tablete pa sam uzela strepsils pastile misleći da se mogu koristiti u trudnoći.
    Popila sam nekih šest komada, a onda na internetu pročitala da su opasne jer sadrže neki sastojak koji je opasan za bebu.
    Moje pitanje je li ta količina mogla ikako naškoditi mojoj bebici? Trudna sam 17 tjedana


    Strepsils se inace ne bi smio uzimati u trudnoci,no mislim da ta kol nebi trebala nastetiti…
    Najolje se konzultiraj s ginicem i ubudece prije uporabe ikakvih lijekova provjeri smiju li se koristiti u trudnoci.Sretno i nadam se da ce sve biti ok🙏💕!

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.