Što za vas znači obitelj?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivanah23

    ivanah23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    obitelje je za mene svetinja.jos od malih nogu moja baka mi je govorila;kad imas obitelj imas sve..i danas kad sam i sama majka sam e i samauvjerila u to..moja obitelj nije velike cinimo je moj muz, sin i ja, ali iako tako mala u mom je srcu velika..oni su moja pokretacka snaga,kad mi je tesko zbog njih idem dalje, zajedno se borimo,zajedno stavramo, zajedno se veselim,pjevamo lesemo..zivimo skromno ali sretno, ljubav je nasa pokretacka snaga koja nas uvijek dize na noge i koja nosi pozitivu..cijenim nase zajedniceke trenutke iuzivamou vsakom ..isto tako bi uzivai u odlasku u kino… centar kaptol zagreb;9

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Obitelj je  sigurna luka gdje  ima smijeha, radosti i plača ,bogatstvo  koje nemožete kupiti.

    Rado bih išli u kino Kaptol centar Zagreb.

  • Avatar Tinnchy

    Tinnchy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Obitelj mi znači sve…apsolutno sve! Toliko me puta izlude i naljute da bi ih sve katapultirala u svemir…dok opet ne bih mogla bez njih zivjeti ni trena! Moja obitelj je jako temperamentna i malo se svađamo,malo se mirimo,pa se ljubimo i volimo do neba! Pretpostavljam da je tako u svim obiteljima.Za sretnu obitelj treba puno ljubavi,strpljenja,povjerenja,poštovanja i najvaznjije da smo uvijek svi tu jedni za druge u dobru i zlu! Molim vas obradujte mojih dvoje mališana kod kuće ovim lijepim obiteljskim izlaskom!

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Kao dijete živjela sam u obitelji koja je cijelo vrijeme bila u rasulu, do te mjere smo sestra i ja kao malo starije djevojčice  morale preuzeti brigu o roditeljima. Cijeli život mi je nedostajala toplina doma. Željela sam mamu koja peče kolače i tatu s kojim mogu barem normalno razgovarati. No hvala Bogu danas je to daleka prošlost jer danas imam svoju malu obitelj krasnoga supruga i malu princezu. A što oni za mene znače? Nije težak odgovor!  Moja obitelj predstavlja osmjeh koji ne skidam s lica, spokoj koji nosim u srcu, i duh koji me tjera da po cijeli dan budem onako istinski sretna kao žena i kao majka baš kao što bi voljela i za sve druge ljude da osjećaju ovakvu veliku sreću koju ja osjećam.

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Kaptol centar. Zaboravila sam napisati. :)

  • LENA

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Obitelj je ŽIVOT. Kad si mali tvoja obitelj su roditelji, braća, sestre…Onda kad narasteš fizički dogodi se ČAROLIJA, postaješ roditelj, stvaraš novu OBITELJ, I ono što se meni desilo s stvaranjem nove obitelji, mislim da sam “narasla” duhovno, postala zrela osoba. Svaki dan uživam u svojoj maloj, novoj obitelji i mislim da je ona smisao svega, da je ona ČAROLIJA ŽIVOTA.

    CENTAR KAPTOL

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    city center one east zagreb…a odgovor je gore ;)

  • tanjaa1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Obitelj…. tako mala riječ a puno znači….. meni osobno…. obitelj čine male sitnice, zbog užurbanog načina života, barem jedan zajednički obrok dnevno, izleti vikendom (bilo da je to samo do parka na klupicu i klackalicu ili da idemo u ZOO-a ili nekamo dalje) bitno da smo zajedno, da se družimo, podupiremo, svadimo i mirimo, volimo i cijenimo. Još dok sam bila trudna sa našim Lukom, sklopila sam dogovor sa mužem, ako jedan kaže ne, drugi ga podupire, a kasnije nasamo raspravimo zašto je bila takva odluka, svaki kaže svoje argumente i stavove i moram priznati to pali, stvarno pali… Dijete ne zbunjujemo i sretnije je, a mi više samim time razgovaramo i dogovaramo se, zapravo puno učimo jedan od drugog! Volim svoju malu obitelj i voljela bi da osvojimo karte za Cineplexx City Center one East.

  • kismo2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Obitelj je moje utočište i oaza sreće.

  • marina1990

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Obitelj je moj mali raj i moj oslonac u dobru i zlu. Jedini pravi i iskreni prijatelji koji su uvijek tu <3

    Cineplexx Kaptol

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.