Starost ploda prema uzv

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • urša

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Za trudnice koje znaju kada im je bila ovulacija,da li su vam se mjere prema uzv na pocetku trudnoce (do 12 tj-crl) poklapale sa datumom zadnje menstruacije(ukoliko imate cikluse na 28 dana) ili je trudnoca prema uzv bila manja/veca u odnosu na zadnju menstruaciju (ukoliko imate produzene/skracene cikluse)? Hvala

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Meni je trudnoća bila manja za tjedan dana na ultrazvuku nego po menstruaciji!  Nitko nemoze točno znat kad je ovulacija

    Danci23

  • urša

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Da li inace imate duze cikluse? Je li Vam kroz cijelu trudnocu bila za tjedan dana manja?

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Meni je prosla trudnoca bila od prvog pregleda po ultrazvuku za tjedan manja od pocetka do kraja trudnoce. Ova sad trudnoca mi je bila dan-dva manja ali nekidan na pregledu ipak za tjedan veca. Beba uznapredovala. 
    Ciklusi su malo duzi bili 30 do 32 dana. 

  • urša

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Meni je prosla trudnoca bila od prvog pregleda po ultrazvuku za tjedan manja od pocetka do kraja trudnoce. Ova sad trudnoca mi je bila dan-dva manja ali nekidan na pregledu ipak za tjedan veca. Beba uznapredovala.
    Ciklusi su malo duzi bili 30 do 32 dana.


    Jeste li u prvoj trudnoci prwtili ovulaciju? Da li Vam je tih tjedan dana manje trudnoce odgovaralo?

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    urša

    Mocusa

    Meni je prosla trudnoca bila od prvog pregleda po ultrazvuku za tjedan manja od pocetka do kraja trudnoce. Ova sad trudnoca mi je bila dan-dva manja ali nekidan na pregledu ipak za tjedan veca. Beba uznapredovala.
    Ciklusi su malo duzi bili 30 do 32 dana.

    Jeste li u prvoj trudnoci prwtili ovulaciju? Da li Vam je tih tjedan dana manje trudnoce odgovaralo?


    Nazalost nisam pratila ovulaciju niti znam kada je bila tako da je razlika u staroati trudnoce prema uzv i zadnoj menstruaciji pripisivana kasnijoj ovulciji. 

  • urša

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ma joj i ja se nadam da je zbog kasnije ovulacije,jer mi je konstantno manja za tj dana..

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    A koliko ste trudni? I zasto vas to zabrinjava? 

  • urša

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sad sam 30 tt..zabrinjava me jer je u pocetku do 7 tt bila blizanacka trudnoca te se nakon tjedan dana plod pretvorio u hematom..ustvarni strah me da nije manja trudnoca ,vec da plod zaostaje..

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog toga sto vam se dogodilo. Raspitajte se kod svog ginekologa koliko razlike smatraju prihvatljivim. Izborite se za informacije ili neke dodatne pretrage ako mislite da ih trebate.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.